Sol Reklam
Sağ Reklam

YouTube'un Yeni Tasarımı, Mart'da Zorunlu Oluyor!

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
thumb-1920-559126.jpg

Mart Ayında YouTube'nin Yeni Tasarımı Geliyor!
Zorunlu Olarak Geliyor!
Google'nin Youtube kullananlar için kasım ayında sunduğu tasarım, şu durumda opsiyonel olarak kullanılabilir. Ancak yapılan son açıklamalara göre mart ayında kullanıcılar, YouTube'nin tasarımını kullanabilecekler. Dünya üzerinde en popüler video platformu olan ve Google'nin sahibi olduğu YouTube. Google şirketinin, yıllar önce bünyemize kattığı YouTube platformu için önemli gelişmeler getirdi ve tüm dünya üzerinde kullanılan bir program haline getirdi. Hala daha YouTube için gelişimler getiren Google, bir sonraki güncellemede tasarımlarının değişeceğini söylemektedir. Ayrıyetten son güncellemede YouTube'nin web sürümünde genel tasarım değişikliğine gitmişti.

youtube-1-696x392.jpg

İşte Kullanıcıların Yorumları
Şuan programı kullanan kişiler, hem eski tasarımları kullanabilmekte hem de yeni tasarımları kullanabilmekte. Google bir süredir kullanıcıların hangi tasarımı seçeceğine izin veriyordu. Fakat kısa bir süre sonra bu durum tarihe dönecek yani kesinleşecek. Google önümüzde ki zamanlarda YouTube'nin klasik görünümünün olmayacağını fişini çekeceğini belirtmekte. YouTube'nin yeni tasarımı, bazı kullanıcılar tarafında çoktan benimsenmiş durumda. Fakat bazı kullanıcılar yeni görünümü alışamadılar ve hala YouTube'nin eski tasarımını kullanmaya devam etmekteler. Google, yaptığı son açıklamalarda eski tasarımı kullanan kullanıcıları biraz sıktı. Çünkü herkes artık yeni tasarımı kullanmak zorunda kalacak.

Youtube-ücretsiz-film-1.jpg

Aslında Google, YouTube'nin genel görünümünü 2017 yılında bu yana değiştirmeye çalışmaktadır. YouTube'nin yeni tasarımı, başta karanlık mod olmak üzere bir çok yeniliğe sahip. YouTube'nin bu yeni tasarımında içerik üreticiler daha büyük ve videoya koyulan başlıkları daha da uzun görebilmektedir. Ayrıyetten kullanıcılar, ana sayfalarına video kuyruklarını ekleyebilmekteler. YouTube'nin eski tasarımının ne zaman son bulunacağının kesin bir tarihi belirlenmedi. Konu başlığında da belirttiğimiz gibi kullanıcılar, yeni tasarımı mart ayında kullanabilecekler. Beklentilere göre mart ayı başında, kullanıcılar yeni tasarım ile kavuşacaklar.

youtube-popüler-780x405.jpeg

Yazar Yorumu:

Günde bir çok vaktimi bu platforma geçirmekteyim ve benim beklediğim bir güncelleme çok yakında gelecek. En memnum olduğum kısım karanlık mod tabiki. Bir yandan üzüldüdüğüm taraf eski tasarımların artık kullanılmayacağı. Çünkü yeni tasarımı beğenmeyecek oldukça kullanıcı bulunmakta. Mart ayının başlarında güzel bir güncelleme ile birlikte bu yeni tasarımlara kavuşacağız.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Keşke böyle yapmak yerine eski tasarımı kullanan ve yeni tasarımı kullanan kullanıcılar için ortak güzel bir tasarım çıkartsalar..​

• Crake •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Keşke böyle yapmak yerine eski tasarımı kullanan ve yeni tasarımı kullanan kullanıcılar için ortak güzel bir tasarım çıkartsalar..​
Benim aklımda şöyle bir şey var. YouTube premium alanlar için farklı farklı tasarımlar olacak ve premium alanlar kullanabilecekler. İçimden böyle bir şey geçiyor.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Benim aklımda şöyle bir şey var. YouTube premium alanlar için farklı farklı tasarımlar olacak ve premium alanlar kullanabilecekler. İçimden böyle bir şey geçiyor.
Onu yakında yaparlar gibime geliyor.

• Crake •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Tasarım nasıl bi şey olcak örnek vermemişler mi ?

Konu her zamanki gibi güzel :evet:

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten halen eski tasarımı kullanan var mı ya? Mağara da kaldı. Çok doğru ve yerinde bir karar olmuş ve konu dizaynını beğendim.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Kankacim adamlar daha fazla "kar" ve "popülerlik" peşinde ne kadar çok fazla kitlesi olsada yinede tasarimi değiştirerek yeni bir kitle elde etmeye çalişiyorlar bence amaçları o daha fazla "kar"

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
YouTube eski tasarımı daha iyi gibi geldi bana :/

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı