Sol Reklam
Sağ Reklam

Youtubers Life Oyunu Nedir?

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Youtubers Life oyunu nedir?
Bu oyun tamamen youtuber olma oyunudur. İlk başta kendi evinizde başlıyorsunuz ve mecburen okul sınavlarına çalışmanız gerekiyor. O hafta yeterince ders çalışırsanız anneniz size belli bir miktar harçlık veriyor tabii ki sınava çalışmazsanız anneniz bilgisayarınızı belli bir süre alıyor. Bu durumlardan dolayı kanalınızı büyütüp eve çıkmanız gerekiyor. Tabii ki ev için her ay belli miktar para ödemelisiniz bu parayı ilk başlarda çalışarak kazanıyorsunuz daha sonralarında zaten gerek kalmıyor. Bir oyun kanalına sahipseniz izlenmeniz ve abone sayınız düşmeye başlayınca yeni oyunlar almanız gerekecek.

images.jpeg

Başka kanal türleri var mı?
Oyunda toplam dört farklı tür bulunmaktadır. Bu türler oyun, müzik, yemek ve moda. Ben sadece iki türünü oynadım ve en çok oyun kanalını sevdim. Aslında en hızlı gelişen kanal da bildiğim kadarıyla oyun kanalı. Bu türlerin dışında kendi karakterinizi tasarlıyorsunuz ve bir özellik seçiyorsunuz. Bu özelliklerden birisi size daha videodan kazandığınız parayı gösterirken bir başka özellikte romantik olabiliyorsunuz. Toplamda 6 tane özellik sunuluyor bu özellikler Süper yıldız(viral video ustası), Yüklendi(kazandığın parayı görebilirsin), Sosyal(çok hızlı arkadaş bulabilmek), Dahi(kendinizi derslere veriyorsunuz), Parti Canavarı(zaten anlaşıldığı üzere partilere davet sayınız artar), Romantik(daha hızlı sevgili bulabilme) özellikleri vardır.

images (1).jpeg

Abone sayım nasıl artar?
Kanalınıza ne kadar video paylaşırsanız o kadar hızlı şekilde gelişebilirsiniz. Tabii ki belli bir miktar paraya kanalınızın reklamını yaptırabilirsiniz ve daha hızlı büyüyebilirsiniz. Genellikle bir ürünün viral durumu yüzde 70'in altına düşünce yeni ürün almanın vakti gelmiştir. Birde en fazla 4 kez o içeriği yayınlayıp o içeriği bırakın. Bir içeriği bir daha çekmeyecekseniz o içeriği satabilirsiniz bu sayede yeni içerikler için katkısı olmuş olur. Bu oyunda Youtube en başından başlıyor ve Dünya listesinde birinci olma şansınız artmış oluyor. Evinizi yapabileceğiniz en iyisi yapın ve yanınıza bir çalışan alın bu çalışanla video çekerseniz izlenmeler daha da artacaktır. Tabii ki bilgi öğrenmeyi sakınlıkla unutmayın. Ben genellikle yanıma çalışan alınca hep ona video çektiriyorum ve becerilerimi geliştiriyorum. Bir zaman sonra bitirince videoları ben çekiyorum ve bu sefer çalışanım bilgi öğrenmeye çalışıyor. Bu sayede video çekince daha fazla abone kazanmış oluyoruz.
İlerleyen zamanlarda iki çalışan alabiliyorsunuz ve bunlara bilgisayar alırsanız daha iyi şekilde yükselirsiniz. Kanalda aynı anda 3 video olması diğer kanallara göre yükseliş yakalar ve kanalınızın abone sayısı da hızla artar.

images (2).jpeg

Başka neler var?
Oyunun başlarında sizi bir kişi partiye çagıracak ve bu partiye gitmek için telefon alacaksınız. Bu telefonla ilerleyen zamanlarda tweet özelliği açılacak ve burada seviyeniz artınca farklı mesajlar yayınlayabilir hale geliceksiniz. Bazı yerlerde açılan mesajlar olacak örnek bir partiye gidince bununla ilgili tweet atabileceksiniz. Bunun dışında bazı seviyelerde size gelişim puanları verecek bunlar ile röportaj gibi özellikleri açabilirsiniz. Bunlar dışında bildiğim özellik yok.

images (3).jpeg

Genel Bakış
Oyun Play Store'de üzerinden kullanıcılar tarafından 3,8 puan alabilmiş. Oynanış olarak 3,7 puan, grafik olarak 3,7 puan ve son olarak kontrol olarak 3,5 almış bu puanlar ortalama değerdedir ve birçok kişi bu oyunu beğenmişken bir taraf ise bu oyunun 30 TL etmeyeceğini söylüyor. Bana göre bu oyun evet güzel ama iki gün sonra beni çok fazla sıktı ve bıraktım yani benim içinde bu oyun en fazla 3,2 civarlarında puana sahip olur. Tabii siz bu oyunu sevebilirsiniz. Zaten birçok youtuber bu oyunu seri halinde paylaştığı için isterseniz daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimi
  • İşletim sistemi: Windows XP​
  • İşlemci: 2 GHz ve üstü​
  • Ram: 2 GB​
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 512 MB​
  • Gerekli boş hard disk alanı: 3 GB​
  • Direct X: 9​
Evet dostlarım konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Bundan sonra küçük bir tanıtım yapacağım isterseniz okumaya devam edebilirsiniz.

Real Dreams
Bu projemizde amaçladığımız şey gerçekten üyelerin kaliteli sunucuları hızlıca bulabilmesi ve bir sunucu açacağı zaman bize bağlı olmayan firmalar/kişiler ile hızlıca konuşup işlerini halledebilirler. Tabii bu projemiz şu anlık aktif olmayacaktır resmi olarak 19/06/2020 tarihinde açılacak bir projedir. Tabii sadece bunlar değil isterseniz sunucunuza özel botta yaptırabileceksiniz. Peki bu proje nerede gerçekleşecek? diye merak ediyorsunuzdur büyük ihtimalle. Bu projemiz Discord üzerinden gerçekleştirilecektir. Eskiden skype'de bu tür gruplar vardı ve ne kadar güvenilir belli değildi ama biz şimdi çok güvenilir bir ortam yaratacağız.
Şimdi bazı arkadaşlarımız sunuculara bakmak için gelecek bu arkadaşlar için net tarih vermek gerekirse 24/06/2020 tarihinde davet atmaya başlayacağız.
Kesinlikle @Everyone veya @here komutunu kullanmayacağız. Tek kullanacağımız yer çok büyük olaylar olunca kullanacağız yani (savaş durumu, deprem, sel v.b) durumlarda kullanılacaktır. Belki ilerleyen zamanlarda e-duyuru açılır ve isteyen kişiler bu kanaldan @Everyone ve @here bildirimi alabilir.
Şu anda açılmamızın sebebi birçok kişi zaten pek aktif olamıyor ve bunun için projeyi Yazın yapma kararı aldık. Tabii ki bu projede sadece sunucu işi filan olanlar olmayacağı için eğlence kanalları eklenecek ve burada vakit geçirebileceksiniz. Birkaç forumla görüşeceğiz tabii oradan buradan kitle çektiğimiz için ve çoğu forumda bu projemizin tanıtımı olacağı için kabul edilmezse hiçbir foruma ''Forum Yöneticisi veya Forum Yetkilisi'' tagı verilmeyecek.
Şu anda isterseniz discord sunucumuza gelebilirsiniz ama sadece bir kanal görebilirsiniz ve 19/06/2020 tarihine kadar bekleyeceksiniz. Şu an gelirseniz bir sıfır önden başlayabilirsiniz.
+ Olarak burada her Minecraft sunucusu kafasına göre reklamı olmayacak. Bizim on üzerinden bir değerlendirmemiz olacak ve sadece puan durumu 5 üzeri olan sunucular reklam yapabilecek. Bu reklamlarda bizler tarafından kontrol edilecek ve her ay sadece bir kez reklam duyurusu atabilecek. Tabii ki yine @Everyone ve @here komutları olmayacak ama isteyen e-sunucu-duyuru kanalından @Everyone ve @here bildirimi alabilecek.
Şu anlık anlatabileceğim kadarıyla projemiz bu kadar ilerde tam olarak açıldığı zaman yeniden görüşmek üzere...

RebelZone#6475
Kod:
Toplam karakter sayısı: 6236
Toplam boşluk sayısı: 14134
Toplam sözcük sayısı: 857
Toplam cümle sayısı: 77
Toplam paragraf sayısı: 31
Farklı kelimlerin sayısı: 570
Kelime çeşitliliği: 66.5%

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Bu oyunu bilmeyen varmı ya :D

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yıllardır zevkle oynadığım ancak şu son zamanlarda sıkıldığım nadir ender oyunlardan birisidir. Bu arada konu dizaynı hoş olmuş. <3

TheCarthus

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TheCarthus#0001

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
TheCarthus
konu dizaynı güzel olmuş fakat, oyunu hiç oynamadığım için bir şey diyemiyeceğim :)

Rahim Q.

Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz kişide bulunmaz

Discord:

rahimqbv

Elmaslar
259
Puanlar
14.340
Yer
Azerbaycan
Minecraft
RahimQBV
Facebook
Rahim Qubadov
Twitter
RahimQBV
Bu oyunu tam 2-3 sıfırdan başlamışımdır.Çok zevk aldığım ve zevkle oynadığım oyunlardan bir tanesidir.Fakat en son Youtubers Life OMG ismini yapıbta bir şey eklememesi yapımcının açıkcası beni derinden üzdü ve oyuna karşı soymaya başladım.Kalemine sağlık bilgilendirici konu olmuş.​

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Youtubers Life oyunu bir çok yerde videosunu izledim ama hiç oynamaya fırsatım olmadı umarım bir gün olur.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Harika bir konu olmuş oyun zaten muazzam.​

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
harika bir tanıtım :<3:.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı