Sol Reklam
Sağ Reklam

Youtube Pack

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Boea3211

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Boea#3021

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Boeaa
Merhaba, baylar, bayanlar sizlerden bir kaç bir şey isteyeceğim yeni bir youtube kanalı açıyorum ve şunlara kısaca ihtiyacım var ve bir kaç konuda desteğe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim :).

Öncelikle gerekli olan şeyler şunlar;

Bir logo üstünde Emo Oyunda yazan.
Bir intro minecraft ile ilgili fakat çok fazla ilgili olmasın ondada Emo Oyunda yazsın.
Thumbnail .psd si gerek bunun 3 tane yapılsa yeterli çeşitleri şunlar olacak. BedWars, EggWars, SkyGiant çeşitler bunlar bunlara uyumlu tasarım gerekli.
Sonrasında youtube kapak olarak bir fotoğraf gerekli, eklemeyi unuttuğum şeyler varsa yazarsanız sevinirim :)
Destek olarak ise çektiğim videoların arkasından hava sesi geliyor onu nasıl kısabilirim?

Yapabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim şuanda ücret veremem fakat yakında cüzi bir miktarda para verebilirim.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Ücretsiz olarak bunların yapılması zor ki sadece 1 videoluk thumbnail bile en az 20tlye yapılıyor. Tavsiyem kendin yapmayı öğrenmen.

Boea3211

Discord:

Boea#3021

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Boeaa
Ücretsiz olarak bunların yapılması zor ki sadece 1 videoluk thumbnail bile en az 20tlye yapılıyor. Tavsiyem kendin yapmayı öğrenmen.
öğretici bir video bulunmakta mı ve ben kolay bir şey istiyorum yeni olduğum için ilerleyen zamanlarda tabiikide ücret vereceğim.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

Boea3211

Discord:

Boea#3021

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Boeaa
Merhaba, baylar, bayanlar sizlerden bir kaç bir şey isteyeceğim yeni bir youtube kanalı açıyorum ve şunlara kısaca ihtiyacım var ve bir kaç konuda desteğe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim :).

Öncelikle gerekli olan şeyler şunlar;

Bir logo üstünde Emo Oyunda yazan.
Bir intro minecraft ile ilgili fakat çok fazla ilgili olmasın ondada Emo Oyunda yazsın.
Thumbnail .psd si gerek bunun 3 tane yapılsa yeterli çeşitleri şunlar olacak. BedWars, EggWars, SkyGiant çeşitler bunlar bunlara uyumlu tasarım gerekli.
Sonrasında youtube kapak olarak bir fotoğraf gerekli, eklemeyi unuttuğum şeyler varsa yazarsanız sevinirim :)
Destek olarak ise çektiğim videoların arkasından hava sesi geliyor onu nasıl kısabilirim?

Yapabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim şuanda ücret veremem fakat yakında cüzi bir miktarda para verebilirim.
* neyin daha kötüsü olamazdı?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Abone sayın ne kadar?

Boea3211

Discord:

Boea#3021

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Boeaa

Boea3211

Discord:

Boea#3021

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Boeaa

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
İlerleyen zamanlarda ücret vereceğimi de belirttim.
Yinede bu şeyleri başlangıç için bile yapmazlar. En fazla logo ve intro yaparlar. Ek olarak satıcılar genelde .psd formatlarında vermezler yani 1 tane temp alıp kurtulman zor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı