Sol Reklam

Youtube Kanalı! ÖNERİ!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Garp

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bir Youtube kanalı açmayı düşünüyorum plugin'ler hakkında videolar çekip yardım etmek istiyorum. Amacım youtubeden para vs. kazanmak deyil zaten hemen hemen hergün pluginler ile uraşıyorum bende dedim neden video çekip diyer kişilerede yardım etmiyim diyorum.
Tek sıkıntım hangi pluginden başlıycama karar veremedim.
Bu konuyuda o yüzden açtım bana ilk videom için tanıtılabilicek bi plugin önericek varmı?
Şimdiden teşekkür ediyorum :)

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
53
Puanlar
0
Merhaba arkadaşlar bir Youtube kanalı açmayı düşünüyorum plugin'ler hakkında videolar çekip yardım etmek istiyorum. Amacım youtubeden para vs. kazanmak deyil zaten hemen hemen hergün pluginler ile uraşıyorum bende dedim neden video çekip diyer kişilerede yardım etmiyim diyorum.
Tek sıkıntım hangi pluginden başlıycama karar veremedim.
Bu konuyuda o yüzden açtım bana ilk videom için tanıtılabilicek bi plugin önericek varmı?
Şimdiden teşekkür ediyorum :)
Authme der geçerim.

G

Garp

Ziyaretçi

Bonexq

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yorumunuz için teşekkürler ama Authme biraz basite kaçmıyormu :D
Komutları birçok kişi tarafından bilinmiyor , config ayarlayıp paylaşırsan tadından yenmez.

NoPluginer

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
@AtaBaran Bence Faction Pluginleri Serisi Aç Faction Plleri Tanıt, Survival aç tanıt creative aç tanıt, skyblock aç tanıt en son plugin paketleri yayınla 10-15 tl yada sana bağlı anlamayanlara'da Özel Ders Verirsin.

Bonexq

Elmaslar
53
Puanlar
0
@AtaBaran Bence Faction Pluginleri Serisi Aç Faction Plleri Tanıt, Survival aç tanıt creative aç tanıt, skyblock aç tanıt en son plugin paketleri yayınla 10-15 tl yada sana bağlı anlamayanlara'da Özel Ders Verirsin.
- Hocam plugin editlemeyi öğret saati 30 TL?
- Skript öğretsem 50 TL?
İnterneti kullanın..

G

Garp

Ziyaretçi
Komutları birçok kişi tarafından bilinmiyor , config ayarlayıp paylaşırsan tadından yenmez.
Şuan bunu dediğiniz için tanıtasım geldi :D En kısa zamanda tanıtıcam :)
Dediğiniz paket serisini yapmayı düşünüyorum survival'dan başlıycam en kısa zamanda :)
Ücretli ders'lere gelirsek ücretsiz'de veririm maksat yardım etmek olsun Parası olan var olmayan var.

Arweneos

UI/UX DESIGN

Discord:

Arweneos#3667

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
Arweneos
Bence RPG Sunucusuna gerekli pl sole ve tanit çok ilgi göre bilirsin.

G

Garp

Ziyaretçi

DeadGuard

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
48
Puanlar
0
Türkçe tanıtımı olmayan eklentileri tanıtabilirsin.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Faction paketi yapmayı düşünüyorum eğer factionla ilgili tanıtım yaparsanız sevinirim :) Faction hakkında bi bilgim yokta :(

G

Garp

Ziyaretçi

Mustafa Özcan

Discord:

Mustafa ム #4365

Elmaslar
65
Puanlar
0
Yer
Konya
Websend pluginini anlatırmısınız?

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Zamanın var ise uzun uzun bölümler çekerek 2-3 bölümde skyblock paketi yapabilirsin. Şu sıralar üst sıralarda skyblock paketleri​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı