Sol Reklam

İnceleme Your Lie in April | Anime İncelemeleri #3

Your Lie in April'i izledin mi?

• Evet

Oylar: 4 66,7%
  • Hayır

Oylar: 2 33,3%
  • Hayır ama izleyeceğim

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    6
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550

1.jpg

Your Lie in April'in Konusu

Piyano dahisi olan Arima Kousei çocuk müzisyenler yarışmasını kazanmış bir piyanist tir ancak yarışmada ona her şeyi öğreten ve biraz da travma yaratmış annesinin ölüm haberini alınca orada şoka girer. Bu olaydan sonra artık kendi piyanosunun sesini duyamaz hale gelir. 2 yıl sonra arkadaşlarının yardımı ile kendi sitili ile fark yaratan bir kemanist olan Miyazono Kaori ile karşılaşacaktır. Kaori ile Kousei bir gün bir yarışmada ortak olurlar ve Kousei için müzik hayatı tamamen değişir. Kaori, Kosei'nin müzik hayatına dönmesinde yardımcı olur ama söylenen yalanlar neye mal olacaktır?

Benim için Your Lie in April

Bana göre Your Lie in April gerçekten yapmaya çalıştığı şeyi fazlası ile yapan bir anime. Anime yi izlerken hüngür hüngür ağladığım sahneler oldu. Gerek müzikleri ile gerek hikayesi ve karakterleri ile gerçekten beni içine çekmeyi başaran yapımlardan biri. Adının hakkını verdiğini de söylemem gerekiyor. İzlemenizi gerçekten şiddetle tavsiye ederim. Dram seviyorsanız kaçırmamanız gereken animelerden biri Your Lie in April. Gerçekten izlediğinize pişman olmayacaksınız.

Anime ile Alakalı Görseller

34.jpg
2.png
Your Lie.jpg

y1.jpg

Ekler

• Your Lie.jpg
    Your Lie.jpg
    112,5 KB · Görünt.: 74
D

Duygulandım

Ziyaretçi
Bu anime o kadar güzeldi ki. Sanırım 1 günde bitirmiştim ve sabahlayarak izlemiştim. Çok duygulanarak izledim ve ne yalan söyleyeyim ağladım da. Sen bu konuyu açınca tekrar hatırladım ve yine hüzünlendim. Gerçekten çok güzel anlatmışsın. Tüm izlediğim bölümler gözümün önünden geçti. Bir daha izlemiş gibi oldum. Çok güzel bir anlatımın var canım arkadaşım. Kalemine sağlık ?????

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Bu anime o kadar güzeldi ki. Sanırım 1 günde bitirmiştim ve sabahlayarak izlemiştim. Çok duygulanarak izledim ve ne yalan söyleyeyim ağladım da. Sen bu konuyu açınca tekrar hatırladım ve yine hüzünlendim. Gerçekten çok güzel anlatmışsın. Tüm izlediğim bölümler gözümün önünden geçti. Bir daha izlemiş gibi oldum. Çok güzel bir anlatımın var canım arkadaşım. Kalemine sağlık ?????
Teşekkür ederim Duygu :<3: Bende yazarken duygulandım. Bütün o sahneler gözümün önünden geçti. Seninde kalemini seviyoruz <3

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Teşekkür ederim Duygu :<3: Bende yazarken duygulandım. Bütün o sahneler gözümün önünden geçti. Seninde kalemini seviyoruz <3
Ben de çok teşekkür ederim. Eline emeğine sağlık. ??

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu animeyi daha önceden göz görüşü izlemiştim. (Tabii, beğenmediğim için de animeyi kapatmıştım.) Tekrardan öneriniz için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı