Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yine bir çalıntı vakası...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ares△

Ben kötü değilim, sen iyi olmamı haketmemişsindir.

Discord:

Ares#0003

Elmaslar
46
Puanlar
4.075
Minecraft
serAres
Tek bir şey soracağım oasis hakkında açılan bir konuda neden 2 sayfa boyunca oasis hakkında bir yorum yok.

Mert

speedforce
MinePass
Hosting Görevlisi

Discord:

suddlefrv

Elmaslar
46
Puanlar
2.395
Yer
Türkiye
Minecraft
suddlefrv
Twitter
igntaj
Çünkü artık OASISi geliştirmiyor.

oscord

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
845
Merhaba,

Daha ilk mesajından bilgisiz olduğunun kanıtına vardım. Hazır bir front temanın kodlarını kullanıp benim çaldığımı nasıl kabullenebiliyorsun zaten biz bu temayı hazır kullandığımızı müşterilerimize de söyledik çünkü o zamanın şartları hızlı bir çözüm gerektiriyordu.

Biz bu scripti Batuhan Yenidoğan'ın o zaman açtığı BatuCloud hostingi için yaptık ve beğenince paketlendirme sistemine uygun olacağını düşündük.

Olayı anlamayan arkadaşlar için kısa bir dille şöyle açıklayabilirim; Kullanılan tema hazır bir tema bu sebepten front end kısımlarında kod aynı gözüküyor ki olması gereken bu çünkü adı üzerinde tema hazır. Tema sonuna kadar bizim tarafımızdan yorumlanmıştır.

Satın alım ile ilgili yazdığım backend kodunu aşağıda sana bırakıyorum sende mağazada ki satın alım da yazdığın kodları paylaşırsan karşılaştıralım eğer ki backend kısmında büyük bir oran da benzerlik olursa sana hak vereceğim.

İlgili kodların bizim tarafımızdan yorumlanmış hali: https://prnt.sc/268uk28, https://prnt.sc/268umqg

NOT: Diğer hesabıma giremediğim için yeni bir hesap oluşturdum.

Ekler

• code.txt
    11,4 KB · Görünt.: 26

Mert

speedforce
MinePass
Hosting Görevlisi

Discord:

suddlefrv

Elmaslar
46
Puanlar
2.395
Yer
Türkiye
Minecraft
suddlefrv
Twitter
igntaj
Ben size özel bir texture pack yapacağımı söylemedim aynı zamanda bunun ben size görsellerini ilettim en başta hocam doğru mudur sizde beğendiniz bende ilettim gerekli yerleri değiştirip siz ne sandınız ?
Bildiğim kadarıyla mctr yetkililerinin kara liste bölümüne yorum yazması uygun değil.

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
İstanbul, Adana'nın Elçisi
Minecraft
Erisos
benim dediğim hiç bir şeyi yapmadınız textpackle ilgili herşeyi söyledik ve özel textpack olacağını demiştim onu geçtim siz çalıntı kullandınız ?

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Bildiğim kadarıyla mctr yetkililerinin kara liste bölümüne yorum yazması uygun değil.
Doğru haklısınız fakat benim hakkımda boş bir suçlama mevcut hocam ondan dolayı söz hakkı doğdu maalesef :(

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
benim dediğim hiç bir şeyi yapmadınız textpackle ilgili herşeyi söyledik ve özel textpack olacağını demiştim onu geçtim siz çalıntı kullandınız ?
Öyle bir şey söz konusu bile değil pack oluşturuldu teslim edildi size ondan sonra şunu yapın bunu yapın tarzı şeyler söylediniz ki size özel bir pack yaptırmaya kalkın dilerseniz herhangi bir yapımcıya size ne fiyat verecek 50 ₺ ye özel pack yapabilirseniz bana da haber verin bende yaptırmak isterim iyi forumlar :)

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
ozden adlı arkadaş benden texture pack hizmeti satın aldı 50 ₺ ücret vererek ve teslim ettim onların hatası texture pack yüklemeyi bilmiyor ama texture pack satın alıyor yani bu tür konular çok komik adamlara durumu izah etmeme rağmen üste çıkmaya çalıştılar ve bana kötü itham ve küfürlerde bulundular bende aynı şekilde küfür ettim ve o zamanlar yetkili dahi değildim diyeceklerim bu kadar :)
Paket yüklemeyi bilmiyor ama Sizin pack hizmetinizden önce Items Adder a item ekleyip çıkarıyor geçmişindede baya bir Texture Pack deneyip siliyor ? Neyse konuyu değiştirmeyiniz

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
Minecraft
Erisos
Öyle bir şey söz konusu bile değil pack oluşturuldu teslim edildi size ondan sonra şunu yapın bunu yapın tarzı şeyler söylediniz ki size özel bir pack yaptırmaya kalkın dilerseniz herhangi bir yapımcıya size ne fiyat verecek 50 ₺ ye özel pack yapabilirseniz bana da haber verin bende yaptırmak isterim iyi forumlar :)
sizinle muhatap olmam bile yanlıştı yukarıda ssler mevcut zaten. :)

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
Minecraft
Erisos
ortak değiliz ozden hamsinin arkadaşı ve pack bilgisi olduğu için kurmama yardımcı olurmusun ozden dedim evet dedi olayı anlattım ortağım yok. ayrıca siz o texture pack yabancı bir sunucudan çaldınız packin ismini bile değiştirmeye tenezzül etmemişsiniz.Eki Görüntüle 194431

kanka montaj fln one yeniyor mu acaba ?Eki Görüntüle 194432Eki Görüntüle 194433Eki Görüntüle 194434
@BloodyX @turantahaaydin @Colerival @Wafe @Nuage

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

Mamishi

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

mamishi#0333

Elmaslar
0
Puanlar
395
Yer
İstanbul
Minecraft
Mamishi
Oasis harici herşey dönmüş :3

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Konu amacından saptığı ve farklı yerlere çekildiği için kilitlenmiştir.

Ek olarak: MC-TR olarak hiçbir yetkilimizi başvurusuz almıyoruz, almayacağız. Ortaya atılan hususlar veya konular hakkında herkes farklı bir Şikayet konusu açmakta özgür. Kimsenin konusunu silip üstünü örtmüyoruz.

Sevgilerle...

Elite Project

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
14
Puanlar
145
Colerival bilip bilmeden sallamalar boş yorumlar yapıyorsun bence konuşmak için konuşuyorsun ve konuştukça batıyorsun. Kendini kurtarmak için 3 4 yorum önce montaj diyorsun arkadaş kanıtları atınca vitesi Rye takıyorsun :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı