Sol Reklam
Sağ Reklam

Yetkili Başvurusu - TeknoGamerYou - www.MC-TR.com

Black-Spy

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
208
Puanlar
13.820
Yer
Sarajevo
Minecraft
TOM547
Xenforo yada başka Forum Scriptinde moderatör yada daha üst rütbede görev aldınız mı : Evet, aldım. Kendi Mybb Sitem Vardı . Kendi mybb sitemde hala admin'im.

Görev almak istediğiniz forum kategorisi & bölüm ? : Minecraft Plugin Paketi
Adınız & Soyadınız : Berkay Samet Saatçi

Yaşınız : 13

Skype Adresiniz : berkay1061

Haftada foruma ayırabileceğiniz saatler : Hafta İçi : 09:00'dan 15:00'da

Kendinizden bize biraz bahsedebilir misiniz? Bursa'da yaşıyorum. Oynadığım ve başarılı olduğum oyunların videolarını çekiyorum. Minecraft pluginlerinden iyi anlıyorum ve eğer yetkili olursam Minecraft Plugin Paketi bölümününde yardım isteyenlere yardım gerek olduğu zaman plugin paketi gerek olursa Türkçe pluginler paylaşıcam. Birazda kenndimden bahsedeyim ben 15 Şubat 2002 'de Bursa'nın Osmangazi İlçesinde doğdum, küçükken çok yaramaz bir çocukmuşum sudan çıkmayı hiç sevmezmişim annemle beraber yürüyüş yapmayı gezmeyi çok seviyorum boş vakitlerimde PhotoShop,After Effect,Cinema4D,SonyVegas gibi programları deniyorum. Genelikle PC olmak üzere PS4 veya Xbox One dada oyun oynamayı seviyorum arada MC server kurup eğlencesine arkadaşlarımlar oynuyorum.Arada MyBB hakkında eklenti veya thema tasarlıyorum.

Saygılarımla...

Teşekkürler...

Son düzenleme:

TechnicalSkin

Yazım Yöneticisi
Elmaslar
80
Puanlar
8.860
Yer
Bir ev...
Kendinden bahsederken cümlelerini geliştirmelisin. Son kısımı tekrardan en az 10 cümleyle yazar mısın? Bize biraz geçmişinden bahset.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı