Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeter!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bazen insanları anlamıyorum olmayacak işi yapmaya çalışıyorlar ama olmuyor olmuyor olmuyor olacak diyorsunuz olacak diyorsunuz o minecraft sunucusu tutacak diyorsunuz ama bir bakıyorsunuz o verdiğiniz emek sadace kendi verdiğiniz emek boşa gidiyor bilin bakalım neden? ekip yetersizliği,reklam sıkıntısı, ve son olarak az özellik. insanlarla özelden konuştuğum oldu. ben insanlar bana nasıl davranırsa onlarada aynı şekil davranırım özelden insanlara küfür yazmışım diye şurda beni rezil etmeye çalışan kendini zeki sananlara acıyorum. işleri güçleri yok işleri güçleri insanları rezil etmek ve gülmek. ama şunu bilmiyorlar. altını çizerek söylüyorum. uzun yol giden adam son durakta pes etmez. ben bu insanlardan nefret ediyorum kendilerini bir kral gibi görüyorlar emek vermiş insanlar gibi oysaki emek veren asıl sunucu sahibi. soruyorum tüm mc-tr'ye ister yetkili olsun ister yetkisiz herkeze soruyorum. bir sunucunuz olsa ve o sunucunun plugin paketini siz yaptınız buildini siz yaptınız arkadaşlarınız sadace yardım etti şekiller felan sizden çıktı forumlarda reklam yapmayı siz yaptınız ve sonucunda ne oldu? ekip yetersizliliği yüzünden sunucunuz dağıldı insanlar gelmedi reklam yapamadınız ve sunucunuzun ay sonunda ödemesi geldiği zaman parayı vermekten vaz geçermiydiniz? nedenmi çünkü o sunucuyu tutturacak ekip yetersiz veya yoktu diyelim. bulmak ise çok zordu insanlar böyledir. 1 gün kalır 1 gün giderler ama her insan değil kendini bilmeyen insan. bu forumda birçok tanıdığım dost veya insanlar oldu kimiyle samimi olmasam bile kimiyle çoğunlukla takılmasam bile ama bana yardım etse bile konuştuğum oldu. ben buraya insanlara paket yapmaya onaylı satıcı olup diğer satıcılar gibi satmak istedim. paket istediler yaptım acilen forumda bir arkadaşıma paket yapmam gerekiyordu pvp paketi ve bu pakete çok emek verdim 1 günde tamamladım ve bunu diğer insanlara ve ona paylaştım. peki ne oldu? kullanan kişi bu paket bana ait. dedi sonuç? emekler boşa gitti işte benim kurduğum sunucuda böyle boşa gitti kararsız olduğumu söylediler opskyblock kurcağıma hardsky demişim falan filan ssler atmışlar vs. ya hocam allah aşkına biri diyor opskyblock aç iyi olur adam gelir felan özellikler olur biri diyorki hardskyblock aç iyi adam gelir zor kasılırlar. kararsız kaldığımı söyledim o şahısa özelden kendisi admin. şahıs ise bunun ssini atmış kendisi küfür ediyor fakat ortaya sadace benim küfürlerimi yazmış. ben normalde kendini ayarlayan bir insanım beni çok yorar ve daraltırsanız size olduğu gibi davranırım. veya siz nasıl davranıyorsanız amacım bana bakarak kendinizi görmeniz ki nasıl biri olduğunuzu anlayasınız.. ben bu mesaj sayısına rep sayısına kolay gelmedim. arkadaşlarım sağolsun kendim emek vererek 1 kaç ay sıralamada oldum. sonra anladımki minecraftta iş yok. İrfan diye arkadaşım var çok severim kendisini bir videoda sesini duymuştum o kadar güzeldi ki irfanın olduğu futuremc çok iyi ve kaliteli bir sunucuydu mağlesef kapandı sanırsam. gerçekten çok beceriliydi İrfanın artık neden minecraft oynamadığını anlamıştım veya yanlış anlasam bile neden kendimin bıraktığını çok iyi biliyordum bana hassiyetsiz diyen o arkadaşa sesleniyorum burdan dışardan kendine bir bak ondan sonra insanlara hassiyetsiz de. yalancıyım diye geçiniyorlar burda hah hocam yalancı olsaydım o kendini bilmeyen arkadaş gibi olurdum kendisini çok iyi biliyor. ben bu foruma insanlarla takılmaya geldim kendilerini bilmeyen terbiyesizlerle takılmaya değil. burda birçok insan var adam olanda var kadın olanda ha birde terbiyesiz olanda. ben buraya bu aileye geldiğimde o yetkililerin ailemize hoş geldin mesajı beni çok sevindiren mesajlardan biri forumdan biraz uzaklaşmıştım öldüğümü yazmışlar profilime uzun süre ölmeyeceğim bu da bana katlanamayan terbiyesizlere inat olsun ,) yazan arkadaşa demiyorum yanlış anlamasın şimdiden bana katlanamayanlara. insanlar benden nefret ediyorsa etsin umrumda değil. önemli olan terbiyesizlerin kendini öğrenmesi. bir insanın yaptığı özelden konuşmalar kimseyi ilgilendirmez adı üstüne özel özeldir ve geçmiş işe geçmişte kalmıştır unutmasan bile geçmiş geçmişte kalmıştır. hayatına yeni sayfa aç genç bu zamanda insanlık ölmüş..

Siz olmasaydınız bende olmazdım siz beni sevmesenizde siz en çok takip ettiğim en çok sevdiğim insanlarsınız. sağolun.

@Joka

@LySoon
@AeroCS
@Soul
@IrfanDmn
@DwordGG
@BloodyX

Son düzenleme:

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Yarısına kadar okudum, çok birleşik yazmışsın kör oldum :'D

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun

Özür dilerim.

bana hassiyetsiz demeye güçleri yetiyor aynaya bakınca foyaları meydana çıkıyor. ayıp ayıp ben bu foruma emeklerimi verdim be o minecraft sunucusuna emeklerimi verdim peki kadro? kadro çöp sonra suçlu benim vay be.[DOUBLEPOST=1518625306,1518625271][/DOUBLEPOST]

Hocam senin ismi unutmuştum eklim aşşağı :D

Deleted User 63724

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
332
Puanlar
14.730
Özür dilerim.

bana hassiyetsiz demeye güçleri yetiyor aynaya bakınca foyaları meydana çıkıyor. ayıp ayıp ben bu foruma emeklerimi verdim be o minecraft sunucusuna emeklerimi verdim peki kadro? kadro çöp sonra suçlu benim vay be.[DOUBLEPOST=1518625306,1518625271][/DOUBLEPOST]

Hocam senin ismi unutmuştum eklim aşşağı :D
kadro bulmak senin işin, kadro çöp diyorsun o ekibi sen topladın.
ve bir diğer husus şu;
sunucunda ilgi çekici şeyler varsa zaten reklamını senin yapmana gerek yok oynayan kişiler arkadaşlarınıda davet eder eğer çok beğendiyse. emek vermen önemli, fakat neye emek verdiğinde önemli. İlgi çekici birşeylere emek verirsen sunucun hak ettiği yeri bulur.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Bir kaç kişi hariç Yanlış kişileri etiketlemişsin :)

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Gözlerim çöp çöp 3 4 satırı okudum :O

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Derdi sanal olanın sanal kadar derdi olur :D​

S

SILIK

Ziyaretçi
ve bir diğer husus şu;
sunucunda ilgi çekici şeyler varsa zaten reklamını senin yapmana gerek yok oynayan kişiler arkadaşlarınıda davet eder eğer çok beğendiyse. emek vermen önemli, fakat neye emek verdiğinde önemli. İlgi çekici birşeylere emek verirsen sunucun hak ettiği yeri bulur.
Hiçbir şey canım 2000 bin koruma puanlı zırhın yerini tutamaz. CANIM ZIRHIM! <3

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
ve bir diğer husus şu;

Sunucumu gördünmü de ilgi çekici şeyler felan ekle diyorsun ? ayrıca kadroyu topladım kadro iyiydi ama adamlar sadace görev yapacaz diyorlarladı yani ilk başta kemik kadroydu sonra kendilerini belli ettiler o yüzden bana söylenme.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Füçır emsi’nin gizli kahramanları yasins ve hakkıı

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Yazıların çok güzel gözlerimi alamadım :D

CukulataliBey

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Gerçekler ortaya çıkınca rapor edersin ve mesajı sildirirsin işte.

_KING_K

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

relixN#3076

Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
Ankara Türkiye
Minecraft
relixN
Twitter
Nrelix
BÜTÜN YAZILARI KOPYALADIM GOOGLE ÇEVİRİ YA YAPIŞTIRDIM ORDAN SESLİ OKU YA BASTIM OYUN OYNARKEN DİNLEDİM :D GAYET HAKLISIN BU ARADA

CukulataliBey

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
@Technical kardeşim. Kendini haklı görmen insanı deli etmiyor değil. Sen gelmişsin bana faction açalım sonra kanki ya opskyblock açalım 1 gün sonra hardskyblock açalım 1 gün sonrada plugin paketi yapalım. Neyse bunu geçtim ekibi toplayan sendin. Hatayı kendinde bulman gerekiyor. Sen en iyisi bi skypedeki tüm mesajlaşmalarımızı gözden geçir. Şey demişsin kimse emek vermiyor falan filan. Ben sana plugin paketini ben yapayım dediğimde "yaw yarın yapıcam ben" diye tepki gösterdin. Bende tamam dedim. Yarın oldu hardsky yapıyoruz serveri dedin. :'D Neyse hakkım haram olsun, ahirette görüşeceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı