Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yerel Sunucu Problemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fabeme04

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

sutasayran #5901

Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
Rkober
Merhaba arkadaşlar , ben ve 2 arkadaşım hexxitte hamachiyle sunucu açıp oynuyorduk ama arkadaşlardan birisinin hesabına başka bir arkadaş bizim sunucuya girmeye çalıştı farklı bir bilgisayar farklı bir ip adresiyle daha sonrasında sunucuya benden başka(sunucu kurucusu) kimse giremiyor internette sorunu arattığım zaman kayıtlı kullanıcıları falan silin yazıyor yaptım ama beceremedim sanırım, bu işlerden anlayan varsa rica etsem ilgilenebilir mi benim için çok önemli o sunucuyu kurtarmak. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese.
Arkadaşımın aldığı hata ektedir;
ayrıca lastest log dosyasını hastebine yüklemeye çalıştığımda tarayıcı kapanıyor dosya yüklenmiyor
timings raporunu da yükleyemedim, beceremedim.

Ekler

• resim_2021-03-02_013758.png
    resim_2021-03-02_013758.png
    54,6 KB · Görünt.: 70

MustafaTC

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
39
Puanlar
8.875
Tahminimce Hamachiden kaynaklanıyor. Hamachi işlerini en son 4-5 yıl önce yapıyordum artık unuttum :D Yeni grup tarzı bir şey oluştur arkadaşların oraya katılsın birde öyle deneyebilirsiniz. Çok önemli değilse tekrar 0dan sunucu kurup orda oynamaya devam edebilirsiniz (Eski sunucudaki "world" dosyasını yeni sunucuya yüklerseniz dünya silinmemiş olur). Ve eğer isterseniz portlu server açmayı araştırabilirsiniz, hamachisiz server açma diye de geçiyor, 3-5 modem ayarı yapıyorsunuz sonra arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.

fabeme04

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

sutasayran #5901

Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
Rkober
Tahminimce Hamachiden kaynaklanıyor. Hamachi işlerini en son 4-5 yıl önce yapıyordum artık unuttum :D Yeni grup tarzı bir şey oluştur arkadaşların oraya katılsın birde öyle deneyebilirsiniz. Çok önemli değilse tekrar 0dan sunucu kurup orda oynamaya devam edebilirsiniz (Eski sunucudaki "world" dosyasını yeni sunucuya yüklerseniz dünya silinmemiş olur). Ve eğer isterseniz portlu server açmayı araştırabilirsiniz, hamachisiz server açma diye de geçiyor, 3-5 modem ayarı yapıyorsunuz sonra arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.
o modem ayarına falan nereden ulaşabilirim video atabilir misin ?

MustafaTC

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
39
Puanlar
8.875
o modem ayarına falan nereden ulaşabilirim video atabilir misin ?
Aşağıdaki videoda anlatılıyor, eğer yapamazsanız Google'da portlu sunucu açma diye aratabilirsiniz.

Video Linki:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı