Sol Reklam
Sağ Reklam

Yenilikçi Bir Sunucuda Olması Gerekenler Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HamsiBey

Yaşasın ırkımız Çin'e bedel kırkımız

Discord:

Hamsi Bey#6561

Elmaslar
64
Puanlar
2.460
Yer
Türkiye
Minecraft
Hamsi_Bey
Merhabalar ben bir hub sunucu projesine başladım ve klasik şeyleri sevmiyorum 1.12.2 taban sürüm olan bir hub sunucusu kuracağım ve klasik oyunlar yerine mesela skyblock yerine tekblok conconcraft gibi şeyler eklemek istiyorum ve bunlarda neler olmalı bunları tartışmak isterim bu oyun modu olsa oynardım bu özellik olsa oynardım dediğiniz şeyleri yorumlara yazarsanız projemde bana destek olmuş olursunuz.

out of order

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
211
Puanlar
4.585
MilenCord

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
679
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Merhabalar ben bir hub sunucu projesine başladım ve klasik şeyleri sevmiyorum 1.12.2 taban sürüm olan bir hub sunucusu kuracağım ve klasik oyunlar yerine mesela skyblock yerine tekblok conconcraft gibi şeyler eklemek istiyorum ve bunlarda neler olmalı bunları tartışmak isterim bu oyun modu olsa oynardım bu özellik olsa oynardım dediğiniz şeyleri yorumlara yazarsanız projemde bana destek olmuş olursunuz.
Forumda genellikle sunucu sahipleri, geliştiriciler, skripter, builderlar bulunduğundan dolayı şu olsa oynardım olayı olacağını sanmam fakat sunucunu yaparken Türkiye'de olduğunu unutma oyuncular yeniliği sevmez sadece isim değişikliği yapmanı tavsiye ederim.

HamsiBey

Discord:

Hamsi Bey#6561

Elmaslar
64
Puanlar
2.460
Yer
Türkiye
Minecraft
Hamsi_Bey

HamsiBey

Discord:

Hamsi Bey#6561

Elmaslar
64
Puanlar
2.460
Yer
Türkiye
Minecraft
Hamsi_Bey
Forumda genellikle sunucu sahipleri, geliştiriciler, skripter, builderlar bulunduğundan dolayı şu olsa oynardım olayı olacağını sanmam fakat sunucunu yaparken Türkiye'de olduğunu unutma oyuncular yeniliği sevmez sadece isim değişikliği yapmanı tavsiye ederim.
Haklısın ama duvarı zorlamadan hafif yada ağır olduğunu anlamak zor.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı