Sol Reklam
Sağ Reklam

Önemli Yeni Youtube Kanalım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Selam arkadaşlar,

Bu konuyu yeni açtığım youtube kanalında yaptığımız oyun incelemeleri, güncel oyun haberleri ve belgesel tarzı anlatımlarla seslendirdiğimız videolar için açıyorum.

İlk videomuzu elimizdeki kısıtlı imkanlarla ilk videomuz olduğu için tabii ki (biraz acemi) olarak paylaştık.

Zamanla eve dönmemle birlikte kaliteli bir mikrofon ile seslendirme videolarımıza devam edeceğiz.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Seslendirme konusunu biraz daha geliştirmelisiniz. Ek olarak size önerim profesyonel biriyle anlaşmanız olur. Çünkü Youtube'a bu tarzda içerik üretmenin en önemli kısmı canlı ve güzel bir ses. Yani sizin (Batuhan Yenidoğan'ın) sesi de güzel ancak bir tık yorgun gibisiniz. Yani canlı değil ve ufak tefek hatalar mevcut. Her neyse başarılar dilerim Youtube kanalınızda.

DiosDio

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
910
Takipde kalacağım kanalı

Bleach

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
420
Minecraft
Bleach
Anlatıcının seslendirmesi mükemmel ve kurduğu diksiyon ultra derecede hoşuma gitti daha güzel ve yaratıcı içerikler bekliyoruz.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Seslendirme güzel ama birazcık daha canlı yapsanız daha hoş olur, mesela Enis Kirazoğlu gibi falan.

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
Enis kirazoğlu hasta olmuşta sesi kalınlaşmış gibi bir sesin var (kötü anlamda söylemiyorum sadece sesini benzettim).

bynoment

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Arwale#2906

Elmaslar
45
Puanlar
13.620
Minecraft
Arwalee
Biraz daha hareketli ve canlı sonra gelsin izlenmeler

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
forum sahibiymişsin gibi değil bir kullanıcıymışsın gibi yorum yapmayanları gördüğümde kendi adıma utandım öncelikle ilk yapışınızı ve kısıtlı imkanlarla yaptığınızı söylemenize göre bir yorum yapayım, bu iş OyunGezgin için gelişebilir, ancak ben pek beğenmedim ilk yapışınıza göre saygı duyarım gelişebilir.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.651
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
forum sahibiymişsin gibi değil bir kullanıcıymışsın gibi yorum yapmayanları gördüğümde kendi adıma utandım öncelikle ilk yapışınızı ve kısıtlı imkanlarla yaptığınızı söylemenize göre bir yorum yapayım, bu iş OyunGezgin için gelişebilir, ancak ben pek beğenmedim ilk yapışınıza göre saygı duyarım gelişebilir.

İzmirde ateşli ve boğaz ağrısı ile kötü bir laptopta seslendirme yaptım. Acemiliğin o yüzden ufak tefek farkındayım. Ancak soğumamak için ilk videom bu şekilde oldu. İkinci videomu kaliteli bir mikrofon ile evimde seslendireceğim ve bir belgesel tarzı anlatım olacak. Burada kimsenin de beni pohpohladığını düşünmüyorum öyleyse de pohpohla hareket edecek yaşta değilim. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı