Sol Reklam

Tanıtım Yeni ve Kendi Yaptığım Bot CryLoop!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrAngels

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

〞║¹⁸⁴²ErenÖzcaN#0457

Elmaslar
43
Puanlar
2.270
Yer
Konya Türkiye
Minecraft
KristerAdran
Facebook
AngelsArtzzz
Merhaba Değerli Forum Okuyucuları Çok Yakın Bir Sürede Kendim Bir Bot Kodladım (Tamamen Kendim Değil Arkadaşlardan ve Eğitimlerden Yardım Aldım.) Botum 2.Kodladığım Bota Göre Çok Güzel Oldu -Bence- Eğer Beğenecek Olursanız Botumun Davet Linki Aşağıda Bulunmaktadır. Peki Gelelim Botumuzun Komutlarına Botumuzun Komutları;

Ana komutlar Herkes tarafından kullanılan kodlar +sil: Sohbetteki yazıları, belirlediğiniz miktar kadar siler.

+davet: Discord Botun davet linki ve discord sunucusu.

+davet-olustur: Olduğunuz sunucu için davet oluşturur.

+emojiler: Sunucunun, özel emojilerini gösterir.

+espri: Espri yapar. +havadurumu [il]: Yazdığınız ilin havadurumunu gösterir.

+istatistik: Botun istatistiğini gösterir.

+ping: Botun pingini gösterir.

+rolinfo roladı (sakın @ olarak yazma!): Rolün bilgilerini verir.

+roller: Sunucudaki rolleri yazar.

+sunucu: Sunucunuz hakkında bilgi verir.

+sunucuresmi: Sunucunun fotoğrafını gösterir.

Eğlence komutları Sıkıldın mı? Bu komutlar sayesinde can sıkıntısından kurtul! +atla: Eğlence komudu

+avatar @bakmakistediginkisi: Kişinin avatarın gösterir.

+aşkımı-ölç @bakmakistediginkisi: Aşk ölçer (Gerçeklikle bir alakası yoktur.)

+balıktut: Eğlence komudu.

+inek: Eğlence komudu.

+hesapla: Yazdığınız işlemi çözer.

+korkut: Seni kokutmaya çalışır.

+kullanıcıbilgim: Bilgilerini gösterir.

+mesajdöndür: Yazdığın yazıyı değiştirir. Moderasyon komutları Sunucunun yetkilileri tarafından kullanılabilir.

+banla: Kişiyi sunucudan banlar / yasaklar.

+kick: Kişiyi sunucudan kickler.

+kanalismideğiş: Kanalın ismini değiştirir. Dikkat! değiştirilecek kanal, şu anda yazdığın kanaldır.

+otorol @rol #kanal: Biri servere katıldığında ona otomatik rol verir.

+otorolkapat: +otorolü iptal eder.

+otorolmesajkapat: Otorol veririken mesaj atmayı yasaklar.

+otorolyazıkapat: +otorolde verilen yazıyı kapatır.

+oylama [açıklama]: Oylama yapar.

+yavaş-mod [0-10]: Yavaş modu açar.

+sustur: Kişiyi serverde -bir süreliğine- sesli konuşmasını yasaklar

Peki Botu Nerden Eklicez? Botumuzun Kendi Sitesi Var Oraya Gidip "Davet Et!" Sitesinden Ekliyebilirsiniz => https://cryloopbot.glitch.me

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Botunuzun klasik sistemleri taşıması dışında bir sorunu yok. Ben de bunu mümkünse Discord sunucumda kullanacağım :)

MrAngels

Discord:

〞║¹⁸⁴²ErenÖzcaN#0457

Elmaslar
43
Puanlar
2.270
Yer
Konya Türkiye
Minecraft
KristerAdran
Facebook
AngelsArtzzz

Botunuzun klasik sistemleri taşıması dışında bir sorunu yok. Ben de bunu mümkünse Discord sunucumda kullanacağım :)
Yorumun İçin Teşekkürler Sunucunda Kullanman Beni Mutlu Etti Eğer Bug Bulursan veya Eklenmesini İstediğin Şeyler Olursa Discord'dan Beni Ekleyip Fikir Verebilirsin. Discord Adım => xMrqolaz#6801

L

Lendry

Ziyaretçi
Şuanlık güzel fakat geliştirebilir.

MrAngels

Discord:

〞║¹⁸⁴²ErenÖzcaN#0457

Elmaslar
43
Puanlar
2.270
Yer
Konya Türkiye
Minecraft
KristerAdran
Facebook
AngelsArtzzz
Şuanlık güzel fakat geliştirebilir.
Değerli ve Güzel Yorumun İçin Teşekkür Ederim Eğer Önerin Olursa veya Bir Bug Bulursan Bana Discord Üzerinden Söyleyebilirsin Discord Adresim => xMrqolaz#6801

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Yeni bir bot olmasına rağmen içerisinde bulunan komutlar fena değil ki ileride gelişeceğini düşünmekteyim başarılar dilerim. ☕ ?

MrAngels

Discord:

〞║¹⁸⁴²ErenÖzcaN#0457

Elmaslar
43
Puanlar
2.270
Yer
Konya Türkiye
Minecraft
KristerAdran
Facebook
AngelsArtzzz
Yeni bir bot olmasına rağmen içerisinde bulunan komutlar fena değil ki ileride gelişeceğini düşünmekteyim başarılar dilerim. ☕ ?
Değerli ve Güzel Yorumun İçin Teşekkür Ederim Eğer Önerin Olursa veya Bir Bug Bulursan Bana Discord Üzerinden Söyleyebilirsin Ayrıca Botu Discordunda Kullanırsan Çok Sevinirim. Discord Adresim => xMrqolaz#6801

T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi
kodları kendin teker teker yazdıysan helal olsun kankacım bu aralar bu discord bot oluşturma olayı saçmaladı yani herkes bir alıntıyla bot çıkarıyor başarılarının devamını dilerim kendimde onaylı bot geliştiricisiyim bir sorun olursa bana yazabilirsin Turan Taha Aydın#0001

MrAngels

Discord:

〞║¹⁸⁴²ErenÖzcaN#0457

Elmaslar
43
Puanlar
2.270
Yer
Konya Türkiye
Minecraft
KristerAdran
Facebook
AngelsArtzzz
kodları kendin teker teker yazdıysan helal olsun kankacım bu aralar bu discord bot oluşturma olayı saçmaladı yani herkes bir alıntıyla bot çıkarıyor başarılarının devamını dilerim kendimde onaylı bot geliştiricisiyim bir sorun olursa bana yazabilirsin Turan Taha Aydın#0001
Öncelikle Değerli ve Güzel Yorumun İçin Teşekkür Ederim Komutları Tek Tek Kendim Yazmadım Bazn Arkadaşlarımdan Bazende Bazı Eğitim Videolarından Yardım Aldım Ama Genel Olarak %92 si Felan Bana Ait Eğer Bir Sıkıntım Olursa Çekinmeden Yazıcağıma Emin Olabilirsin Bu Arada Botumu Sunucuna Davet Edersende Çok Sevinirim.

T

Turan Taha Aydın

Ziyaretçi
Öncelikle Değerli ve Güzel Yorumun İçin Teşekkür Ederim Komutları Tek Tek Kendim Yazmadım Bazn Arkadaşlarımdan Bazende Bazı Eğitim Videolarından Yardım Aldım Ama Genel Olarak %92 si Felan Bana Ait Eğer Bir Sıkıntım Olursa Çekinmeden Yazıcağıma Emin Olabilirsin Bu Arada Botumu Sunucuna Davet Edersende Çok Sevinirim.
başarılar dilerim. botunu web panelli yapmaya uğraş onlar daha çok rağbet görüyor.

I

IINightWishII

Ziyaretçi
Botun Eminimki Çok Güzeldir Ama Komutları Konuya Fotoğraf Olarak Ekleseydin Daha Hoş Olabilirdi Eline Sağlık

Todo

Just A Future Surgeon
Emektar

Discord:

Todo#1808

Elmaslar
193
Puanlar
14.160
Minecraft
GakkoshBEY
Botun özelliklerini okuduğum zaman, botunuzun çok iyi olduğunu gördüm. Başarılarınızın devamını dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı