Yeni Türk Yapımı Korku Oyunu KABUS BETA Olarak Hizmette!

Serdar098

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
97
Kabus_2.png

Herkese merhaba,
Bizler hep minecraft server projelerinde yer almıştık fakat artık bir oyunumuz olsun dedik ve ilk oyun denememiz ile KABUS oyununu yaptık.
Sizde bize destek olmak istiyorsanız KABUS oyunumuzun BETA sürümünü indirbilirsiniz.

Gereken Sistemler

600 MB Alan
2GB Ram
1GB Ekran Kartı
2 CPU 1.30 GHZ İşlemci

Oyundan Görseller

Unity_2018.2.15f1_64bit_-_PREVIEW_PACKAGES_IN_USE_-_Scence.unity_-_Kabus_-_PC_Mac__Linux_Stand...png

Kabus_1.08.2020_15_41_13.png

Kabus_1.08.2020_15_42_05.png

Kabus_1.08.2020_15_42_14.png

Kabus_1.08.2020_15_41_30.png

Oyunu İndirmek Ve Sitemize Ulaşmak İçin
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Oyun Hakkında Sorular veya Sponsor Olmak İstiyorsanız
Discord| Qelm#8567
[email protected]

alinuryt

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Oyunumuzu inşallah beğenirsiniz. Okullar Kapandıktan 1 2 Hafta Sonra Başlayıp İlk Beta Sürümünü Bitirdik.İnşallah Devamını İstersiniz Beğenirsiniz İyi Günler.

Eliyev

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
29
Oyunuzu genel görünüm olarak gerçekten çok iyi, biraz sonra söyleyeceğim sözleri lütfen kötüye almayın gelişmeniz amacı ile bir oyuncu eleştirisi olarak görün.
Oyununuzda sadece 2 şeyde birazcık aksaklık gördüm:
  • Ağaçların, ateşin ışıklandırılmasında uyumsuzluk var özellikle de ayın vurmuş olduğu ışıkta ağaçlar çok beyaz kalıyor.
  • Dürbün açtığımız zaman ki aim benim düşüncemle büyük olmuş.
Bunların dışında oyunuzun kaplamaları olsun silahlarınız olsun güzel olmuş. Genel değerlendirmem gerekirse bir Türk oyunu için buna 10/8 veririm. Başarılar ve başarılarınızın devamını dilerim.

Serdar098

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
97
Oyunuzu genel görünüm olarak gerçekten çok iyi, biraz sonra söyleyeceğim sözleri lütfen kötüye almayın gelişmeniz amacı ile bir oyuncu eleştirisi olarak görün.
Oyununuzda sadece 2 şeyde birazcık aksaklık gördüm:
  • Ağaçların, ateşin ışıklandırılmasında uyumsuzluk var özellikle de ayın vurmuş olduğu ışıkta ağaçlar çok beyaz kalıyor.
  • Dürbün açtığımız zaman ki aim benim düşüncemle büyük olmuş.
Bunların dışında oyunuzun kaplamaları olsun silahlarınız olsun güzel olmuş. Genel değerlendirmem gerekirse bir Türk oyunu için buna 10/8 veririm. Başarılar ve başarılarınızın devamını dilerim.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Oyunumuz BETA olarak aktif ettik en kısa zamanda bütün sorunlar buglar ve eksikler giderilecektir.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
607
Developer alımı var mıdır acaba

TweetyBey

Ayrılıyor birer birer eski dostlar
Destek Yetkilisi
Premium
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
163
Yüksek grafik ayarları getirilirse daha güzel olabilir, umarım istediğiniz yerlere getirebilirsiniz başarılar.

CAN147

Pluginler & Plugin Paketleri Discord: CAN147#1757
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
2
Elmaslar
640
Unity ile mi yaptınız yoksa Unreal Engine ile mi texture'leri daha iyi yapabileceğinizi düşünüyorum sanırım c++ ile yazmışsınız.

AyBora 🌙

Eklenti Paketi & Discord Bot
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
493
Resimler güzel gözüküyor. Daha iyilerini yapma dileğiyle.​

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.287

Her açıdan güzel ve başarılı bir Türk yapımı oyun olmuş ki şahsen baya bir beğendim. Bu yapımın kesinlikle desteklenmesi gerekiyor ;) :8

Serdar098

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
97
<3Yüksek grafik ayarları getirilirse daha güzel olabilir, umarım istediğiniz yerlere getirebilirsiniz başarılar.
Unity ile mi yaptınız yoksa Unreal Engine ile mi texture'leri daha iyi yapabileceğinizi düşünüyorum sanırım c++ ile yazmışsınız.
Çekilen fotoğraflar ın kötü olma amacı ekran kartı olmadığı için grafiklerin düşük olmasıdır en kısa zamanda yeni fotoğraflar konuya eklenicektir. Yorumlarınız için teşekkür ederiz <3

NotPatch

Skript <3
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
88
Unitynin geliştiriciler için vermiş olduğu altyapıları bile çok eğlenerek oynayan birisi olarak oyununun beta sürümünü sevdim, fakat dürbün bana çok karanlık geldi ve benim beceriksizliğim yüzünden değilse camlardan zombileri vuramıyoruz. Bunlar dışında beta sürümünü çok sevdim başarılar dilerim.

GFlame

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
19
Bir Zula yapında p2w olmayan oynayalım bea. Oyun güzel olmuş:

Yukarı Alt