Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje Yeni Skyblock Projesi (Esrar Skyblock)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Merhabalar sevgili MC-TR üyeleri. Aklıma 7 8 ay önce gelen bir eklenti paketiydi bu fikir. Hala yapsam mı yapmasam mı bilmiyorum. Adı Esrar Skyblock, biliyorum biraz saçma ama hayal gücü işte :D. Skyblockta Ada Açtığınızda Önce Normal 1 Ağaç 1 Chest Olucak. Arkasında İse 1 Ev Gibi 2 Katlı Sanayi Yeri Gibi Bir Yer. İlk Katta Esrar Üretmek İçin Blok Spawnerler Olucak. Spawner İsimleri Şöyle Örnek Vereyim Eroin Makinesi Diye Eğer Olursa Skull olarak Yaparım Spawneri İçinden &8Eroin Gri Boya Çıkar. Bunları Alıp Spawnda Kaçak Mal Satışı Adlı NPC Ye Gidip Takaslayıp Ondan Değişik İtemler Alınabilir. Sadece Tek Sistem Bu Değil. Mesela Adada Doğan Mobları Öldürdüğünde Para Ve Esrar Paketi Düşebilir. Sağ Tıklandığında Birkaç Farklı Uyuşturucu Verebilir Onlarada Sağ TIklanarak Kullanılabilir Hız Yavaşlık İksiri Gibi. Ondan Sonra -/İşçi Yazdıklarında Karşılarına 1 Yumurta Çıkıcak İşçi Satın AL Olarak Tıkladıklarında Esrar Takası İle Karşılık İşçi Alabilirler. Bu İşçi Ne İşe Yarıyıcak Derseniz Şöyle Örneğin Azönce Dediğim Esrar Üreticilerinin Yanına Koyduğunuzda Daha Fazla Hızlandırabilir Yada Adadaki Gereksiz İtemleri Ona Atarak Esrar Üretebilir. Mesela Adalarda Patronlar Doğabilir. O Patronlar Sizin Adanızı Bozmaya Çalışıcaklar. Onları Sadece Silahla Öldürebilirsiniz. Silahlarıda 64 Tane Esrar Paketine Alıp Öyle Öldürebilirsiniz. Tabi Bu Silahın birkaç çeşiti olucak susturucusu olucak mermisi vs. olucak. Yani Kısacası Kaliteli Bi Skyblock Tarzı Blok Dizip 1. Olmak Yerine Esrar Yapıp Toplayıp 1. Olunulabilir. Sadece Aklıma Gelmişti Bende Yaziyim Dedim :) İyi Forumlar.

Yiğit Can Sözer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
1.985
Minecraft
thearmutofficial
mantıklı aslında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı