Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeni Reklam banneri Çalışmam / Redoerdo

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan redoerdo
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo

Discord:

Redoerdo#0001

Bu banneri de önceki yaptığım banner gibi template şeklinde ayarlayıp kullanımınıza sunacağım. Editlenebilir olacak. After Effect CC Kullanıyorum yaparken. Bu yaptığım 2. Tasarım.

z0R8DD.gif

Gelişir fakat bir sorun var o da gifin çok fazla kasması. Biraz kaliteli 60fps kaydedersen daha akışkan olur.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Kayıt yaptıktan sonra gif e dönüştürdüm. Baya bi hızlıydı tekrardan uğraşmamak için gifi yavaşladım video dosyasından gife çevrildi bidaha daha yavaş gife çevrilince bu tarz bi problem ortaya çıkmış olmalı. Yorum için teşekkürler.

gif biraz yavaş olmuş
ve azcık daha sade olsaydı iyi olurdu

Sanki 2010'da tatlı markasının reklamını görür gibi o ne öyle?

Güzel fakat üstteki bannerler gibi bu da kastırıyor :D
Kasmayan temaya geçtim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı