Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeni Oyun Motoru Render Dragon!

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Render Dragon NVIDIA

Minecraft pek çok platformda bulunuyor ve bu oyunla ilgili en önemli şeylerden birisi oyun deneyimi. Minecraft ekibi bu deneyimi nasıl geliştirebileceği konusunda çok çalışıyor. Mobil sürümü geliştirdiklerinde dokunmatik kontroller eklediler, Gear VR'a Minecraft getirdiler çok iyi bir güncelleme yapılarak ile konsollar ve cihazlar arasında çok oyunculu modu etkinleştirdiler. Geçtiğimiz günlerden mevcut ve her zaman güncellenen donanımdan iki yeni güncelleme haberi duyuruldu. Birincisi "Render Dragon" adlı yeni Minecraft oyun motoru, İkincisi Minecraft'a daha iyi bir oyun deneyimi getirmek için NVİDİA ile ortaklık kurarak oyunun grafikler olanaklarını ciddi anlamda geliştirme.

Görmek İster misin?

one.jpeg

Nvidia'nın yeni teknolojisinden yararlanmak için daha geç kalamazlardı bence. Windows 10'da NVIDIA GeForce RTX GPU gibi DirectXr sistemine sahip cihazlarda oynanabiliyor (Minecraft ekibi raytracing'i destekleyen platformlarada genişletmeyi planlıyor) Bu teknolojinin özellikleri ile Minecraft dünyanızı daha gerçekçi renkler, aydınlatma ve doğal olarak yansıtan ve kırılan gerçekçi dokuları deneyimleyebileceğiz. Bu ne anlama geliyor diye sorabilirsiniz. Daha önce hiç görmediğimiz bir Minecraft görmek üzereyiz!

Minecraft ekibi bununla ilgili bir video paylaştı bıraktığım linkten izleyebilirsiniz.

Yeni yılda gelecek özellik ile ayarlarda "Rtx ile isteğe bağlı grafik" bölümünü görebileceğiz. Güncelleme ile birlikte elbette Minecraft daha iyi bir sistem isteyecek fakat bu ayarı kullanmak bize kalmış. Kısaca bu yeni özelliği yeni yılda önizleyebileceğiz. ayrıca bazı platformda gelişmiş aydınlatma gibi yeni özelliklerin bazıları etkinleştirilecek. Bu güzel ve yeni oyun motoru yeni özelliklerini öğrenmemiz için ekip önümüzdeki aylarda platformlarında güncellemeleri açıklayacak. Render Dragon ile yapılması planlanan görsel ve performans yükseltmelerinin başlangıcı olan güncellemeler yeni tekniklere sahip. Cihazlarımızın neler yapabileceğine bağlı olarak görsel ve grafiklerdeki özellikleri destekliyor.

Five.jpeg

Yakında açacağım konularla birlikte bu konu hakkında daha çok bilgi sahibi olacaksınız sağlıcakla kalın!

Ekler

• image.jpeg
    image.jpeg
    95,5 KB · Görünt.: 156
Son düzenleme:

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
İçimde bir his var minecraft bu oyun motoruyla bozucak gerçi bana göre 1.8 den sonra bozdu.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Bu haberi daha önceden başka oyun haber sitesinde gördüm. Aslında haber pek fazla ilgimi çekmemişti ama namı buralara kadar gelince işler farklı oldu. Biraz konuyu okudum ve gerçekten ilginç bir şey olacağını anladım. Oyun bu gidişle giderse yakında bilgisayarlarımız Minecraft açmayacak :(

cemvrs

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Bu haberi daha önceden başka oyun haber sitesinde gördüm. Aslında haber pek fazla ilgimi çekmemişti ama namı buralara kadar gelince işler farklı oldu. Biraz konuyu okudum ve gerçekten ilginç bir şey olacağını anladım. Oyun bu gidişle giderse yakında bilgisayarlarımız Minecraft açmayacak :(
Yakında gelecek bu özelliği aktif etmek veya etmemek tamamen bize bağlı bir sorun oluşturacağını sanmıyorum :D Teşekkürler yorumun için.

cemvrs

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007

GodCraft

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

KrofEX

Elmaslar
2
Puanlar
6.260
Minecraft
KrofEX0
Oldukça Güzel Olacak Gibi

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Açmaması hoşuma gidiyor aslında çocuk kitle biraz azalmış olur

Son düzenleme:

Lord.sk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
28
Puanlar
3.770
Hmm, Lordistian'ın aklına güzel bir fikir geldi. Hihihihihi. Shader + NVIDIA ile isteğe bağlı grafik birleşirse, ne olur acaba?
Hmm, uzmanlar yakında bu sorunun cevabını verecek.

White

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Slenderman

Elmaslar
2
Puanlar
8.975
Yer
Ankara
Minecraft
Slenderman
Facebook
slenderman
Twitter
Slenderman

AtlasNetworks

zLucasGod

Discord:

Anıl Versxqt #0843

Elmaslar
17
Puanlar
0
Minecraft
SeeKish
güzel bir konu olmuş

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı