Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_Flukzy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

furkancan#1000

Elmaslar
173
Puanlar
2.335
Yer
Hatay | Antakya
Minecraft
xWity
mahmut.jpg

Mahmut Özer Hakkında Bilgiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi bültende yer alan bir karar ile, Ziya Selçuk'un özür talebinin kabul edildiği. Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'in Milli Eğitim Bakanlığı'na atandığı açıklandı.

Mahmut Özer'in Biyografisi

1970 Tokat doğumlu, 1988 yılında Tokat İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. 1992'de İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Fakültesi'nden mezun oldu. Dalaman İstanbul Havalimanı'nda elektronik mühendisi olarak çalıştıktan sonra Tokat Meslek Yüksek Okulu'nda Öğretim Görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Mahmut Özer, Karadeniz Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Fakültesi'nden doktora derecesini aldı. 2001 yılında Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi (Bülent Ecevit Üniversitesi) Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde Yardımcı Doçent olarak göreve başlayan Mühendis, 2005 yılında Doçent, 2010 yılında ise aynı okulda Profesör unvanını aldı. 2009 Zonguldak Kara Elmas Elmas Üniversitesi Rektörlüğüne atanmıştır. 2011 Başbakanlık seçimlerini de kazanan Özer, Bülent Ecevit Üniversitesi'nin yeni rektörü oldu.

1 Ağustos 2015 - 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında Üniversiteler Kurul Başkanlığında görevde bulundu. TÜBİTAK tarafından yayınlanan ve Ekim 2001’den bu yana Science Citation Index (SCI) kapsamında taranan Türkiye Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmeni ve Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkan Yardımcısı'dır. 15 Ekim 2015 tarihinden itibaren YÖK temsilcisi olarak. 8 Ağustos 2018 tarihinde Milli Eğitim Bakan Yardımcısı görevinde bulunmuştur.

6 Ağustos tarihinde, T.C. Resmî Gazete'de bulunan atama nedeniyle Ziya Selçuk'un yerine Milli Eğitim Bakanı olarak atanmıştır.

Son

Sevgili Forum okuyucuları, bugün sizlerle birlikte Yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Kimdir? adlı konumuzu inceledik, bir sonraki konumda buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın.

_Flukzy

Son düzenleme:

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Öğrencilere bilgilendirici olarak sunulan gayet iyi bir konu. Bu denli konular toplumu bilinçlendirme / bilgilendirme olarak çok iyi oluyor, elinize sağlık. Saygılar, sevgiler.

Nesta Studio

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
37
Puanlar
420

Sinan Altın

Graphic Designer

Discord:

Sinan Altın#0001

Elmaslar
21
Puanlar
6.320

Kerem1875

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
360
Bence en iyisi ziya selçuktu ve en iyisi o kalacak
lgsden çıktıktan sonra baya sövüyordum
ama insan elindekinin değerini ancak kaybedince anlar :pardon:

_Flukzy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

furkancan#1000

Elmaslar
173
Puanlar
2.335
Yer
Hatay | Antakya
Minecraft
xWity
Bence en iyisi ziya selçuktu ve en iyisi o kalacak
lgsden çıktıktan sonra baya sövüyordum
ama insan elindekinin değerini ancak kaybedince anlar :pardon:
Yeni Milli Eğitim Bakanı, şu anlık size hiç bir şey yapmış bulunmamakta. Ama Ziya Selçuk, önceden eğitim sisteminde yanlışlar yapmış olabilir lakin, daha Mahmut Tuncer Hocamızı görmedik.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı