Sol Reklam

Yeni Kitap: The Crash

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aLoneX

a.k.a Acyd

Discord:

arhwn#2000

Elmaslar
575
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
4cyd
d75c1bc09f47f7c2f9c4b3b55d14fff0-baptiste_header.jpg

Yeni Kitap: The Crash

Kurgu! Bizi yeni ve harika dünyalara taşıyabilir! Unutulmuş yaşlarımıza kadar geri dönmemizi sağlayabilir! İnsan aklının gizemlerini açabilir! Sevgiyle öfke ya da şakayla yanmamıza ilham verebilir! Fakat tüm sanatın nihai amacına ulaşabilir mi - ki bu açıkça, Minecraft'ın dijital majestelerine adalet yapmaktır?!

Tabii ki yapabilir! Yoksa bu Minecraft Kitabını okumadınız: The Island Max Brooks?

Edebiyatın tamamını bir kez mükemmelleştirmekle yetinmeyip, yazar Tracey Baptiste'den kendi kurgusal Minecraft'ı ele almasını istedik. Sonuç olarak, Minecraft adına yeni bir roman: The Crash! Oldukça yetenekli Ian Wilding tarafından tasarlanan kapak, aşağıda görebilirsiniz! Bence başarılı bir çalışması olmuş.

37acd9700ab090498c098eac4752aa6c-baptiste_cover_big.png

Minecraft: The Crash, Bianca ve Lonnie'nin, Minecraft tutkunlarının hikayesini ve - ani talihsizlik anında - araba kazası kurbanları hikayesini takip ediyor. Yaralanmaları yüzünden neredeyse felç geçiren hastanede uyanık olan Bianca, kendisini gerçek dünyada kontrolü kaybettiği anda bir dünya üzerinde kontrolünü vaat eden yeni bir VR modeli olan Minecraft'ın içine çekildi. Lonnie de onun yanında ve büyük maceralar mı yaşayacaklar? Bianca onunla gerçekliğe dönmesine yardım edebilir mi? İyileşmek için kendisini feda edecek mi? ...

Kitabı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz, fakat şu anlık İngilizce versiyonları bulunmaktadır.​

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Güzel bir kitaba benziyor, satın almayı düşünüyorum. Yararlı konu.

aLoneX

a.k.a Acyd

Discord:

arhwn#2000

Elmaslar
575
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
4cyd
Güzel Bir Kitaba Benziyor. Satın Almayı Düşünüyorum. Yararlı Bir Konu ;)
Teşekkürler, tek kötü yönü İngilizce olması onun dışında güzel bir kitaba benziyor, yazan yazarın birkaç kitabını okumuştum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı