Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Yeni Envanter Eşyası: Taş Kesici!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Yeni Eşya: Taş Kesici!
Minecraft dünyasına eklenen bu yeni eşya aslında önceki sürümlerde vardı fakat çalışmıyordu. Yeni 1.14 güncellemesi ile birlikte artık bu eşyayı kullanabiliyor ve taşlarımızı istediğimiz gibi dönüştürebiliyoruz. Eşyayı yapmak basit, üç adet taş ve bir adet demir külçesi gerekiyor.

Screenshot_7.png

Bu makina çalışma masasının alternatifi olarak kullanılabilir (taşlar için) istediğimiz eşyayı oluşturmak için tarifine gerek yok kendisi oluşturuyor örneğin taş koyarsanız onu taş merdivene çevirebilir. Kamp ateşinde üstüne çıktığımızda hasar alıyoruz fakat taş kesicide böyle bir durum mevcut değil. Bence gelecek sürümlerde hasar almayı aktifleştirebilirler sonuçta kesici ^^. Eşyanın amacı basit. Çalışma masasında taşlar ile ilgili yaptığımız her şeyi taş kesicide kolayca yapabiliyoruz tek yapmamız gereken taş kesiciye taşımızı koymak.

YapılabileceklerEşyaÖrnek
Taş tuğla basamak,
Oyma taş tuğla,
Taş tuğla merdiven,
Taş tuğla duvar,
Taş basamak.
Taş
Screenshot_9.png
Granit basamak,
Granit merdiven,
Granit duvar,
Cilalı granit,
Cilalı granit merdiven,
Cilalı granit basamak.
Granit
Screenshot_11.png
Yosunlu kırık taş basamak,
Yosunlu kırık taş merdiven,
Yosunlu kırık duvar.
Yosunlu Taş
Screenshot_12.png

Gibi devam ediyor. Bence bu eşyaların tarifini bilmeyenler için çok yararlı. Yapımı kolay taşı kesmek kolay Minecraft gittikçe kolaylaşıyor :;p

Ekler

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    746,1 KB · Görünt.: 308
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    746,1 KB · Görünt.: 337
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Merhaba, daha önceden bu eşyayı dediğiniz gibi önceki sürümlerde görmüştüm fakat ne işe yaradığını bilmiyordum. Açıkçası o kadar sürümden sonra çalışma masasının alternatifi olan bir bloğun çıkması beni hali şaşırttı. Bu arada konu düzenini çok beğendim. Ciddi anlamda kalemine sağlık.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Merhaba, daha önceden bu eşyayı dediğiniz gibi önceki sürümlerde görmüştüm fakat ne işe yaradığını bilmiyordum. Açıkçası o kadar sürümden sonra çalışma masasının alternatifi olan bir bloğun çıkması beni hali şaşırttı. Bu arada konu düzenini çok beğendim. Ciddi anlamda kalemine sağlık.
Yorumun için teşekkür ederim.

S

sooply

Ziyaretçi
Taş kesici craft yapmaktan daha kârlı bir yöntem. Bunu belirttiğin için teşekkürler.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Faydalı bir konu olmuş.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Yeni Eşya: Taş Kesici!
Minecraft dünyasına eklenen bu yeni eşya aslında önceki sürümlerde vardı fakat çalışmıyordu. Yeni 1.14 güncellemesi ile birlikte artık bu eşyayı kullanabiliyor ve taşlarımızı istediğimiz gibi dönüştürebiliyoruz. Eşyayı yapmak basit, üç adet taş ve bir adet demir külçesi gerekiyor.

Bu makina çalışma masasının alternatifi olarak kullanılabilir (taşlar için) istediğimiz eşyayı oluşturmak için tarifine gerek yok kendisi oluşturuyor örneğin taş koyarsanız onu taş merdivene çevirebilir. Kamp ateşinde üstüne çıktığımızda hasar alıyoruz fakat taş kesicide böyle bir durum mevcut değil. Bence gelecek sürümlerde hasar almayı aktifleştirebilirler sonuçta kesici ^^. Eşyanın amacı basit. Çalışma masasında taşlar ile ilgili yaptığımız her şeyi taş kesicide kolayca yapabiliyoruz tek yapmamız gereken taş kesiciye taşımızı koymak.

YapılabileceklerEşyaÖrnek
Taş tuğla basamak,
Oyma taş tuğla,
Taş tuğla merdiven,
Taş tuğla duvar,
Taş basamak.
Taş
Granit basamak,
Granit merdiven,
Granit duvar,
Cilalı granit,
Cilalı granit merdiven,
Cilalı granit basamak.
Granit
Yosunlu kırık taş basamak,
Yosunlu kırık taş merdiven,
Yosunlu kırık duvar.
Yosunlu Taş

Gibi devam ediyor. Bence bu eşyaların tarifini bilmeyenler için çok yararlı. Yapımı kolay taşı kesmek kolay Minecraft gittikçe kolaylaşıyor :;p

Konu dizaynı geliştirilmeli, eline sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı