Sol Reklam

Rehber Yeni - Discord Özellikleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_Flukzy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

furkancan#1000

Elmaslar
173
Puanlar
2.335
Yer
Hatay | Antakya
Minecraft
xWity
thumb-1920-1128584.png

Yeni - Discord Özellikleri

Yeni Özellikler Neler?
Gelen yeni özellikler ile artık profil resminin arkasına bir arka plan ekleyebilirsiniz fakat bu özelliği açmak için nitro gerekmekte. Diğer gelen özellik hakkımda kısmı bu özellik ile artık kendi otobiyografinizi belirli kelime sınırı ile yazabiliyorsunuz.

Arka Plan Özelliği

Bildiğiniz gibi bugün Discord'a yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme içerisinde artık Discord içerisinde artık profilimize bir arka plan ekleyebiliyoruz, eskiden bu özellik yerine sizin profilinize uygun bir renk vardı, fakat ben bu eski özelliği pek beğenmemiştim bana göre bu yeni gelen arka plan özelliği daha güzel oldu fakat bu özelliği sadece Discord Nitro kullanan kişiler arka plan yapabilir. Bu arka plan özelliği için en az 600x240 olan bir görsel veya hareketli GIF yüklenebilir, ve arka planın yanında gelen bir özellik daha var.

Hakkımda Özelliği
Bu özellik ile profilinizin alt kısmına artık 190 harflik bir "hakkımda" yazısı ekleyebiliyorsunuz. Bu kısma istediğinizi yazabilirsiniz. Bu özelliğimize Discord Nitro özelliği gerekmemekte, tüm discord kullananlar bu kısma istediği kelimeleri yazabilir.

Kullanıcı Profili
Kullanıcı profili özelliği ise ayarlara gelen yeni bir özellik, artık profil resminizi, arka planınızı ve hakkında kısmını bu yeni yerden yapacağız, bu yeni yer ayarlar kısmına eklendi.

thumb-350-1128583.png
thumb-350-1128581.png

1547658320984-wumpus.png

Özellikler Nasıl Etkinleştirilir?
  • Discordu açın, eğer güncelleme gelmediyse Ctrl+R'ye basın.
  • Ayarlar kısmına girin. Görsele bakmak için TIKLA!
  • Kullanıcı Profili adlı kısma girin. Görsele bakmak için TIKLA!
  • Gelen kısımdan "Arka Plan" ve "Hakkımda" özelliğini ayarlayabilirsiniz.

Son

Sevgili Forum okuyucuları, bugün sizlerle birlikte Yeni - Discord Özellikleri adlı konumuzu inceledik, bir sonraki konumda buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın.

Ekler

• 1624610131002.png
    1624610131002.png
    28,3 KB · Görünt.: 39
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı