Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeni başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Merhaba arkadaşlar ben Deniz.

CS:GO'ya yeni başladım ama çok iyi oynayamıyorum taktiklerinizden verebilirmisiniz

İlk maçımda 15 Kill 10 ölme yaptım.

Taktiklerinizi Bekliyorum​

Fingolfin

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
Imladris
Keleş kullanıyorsan adamın vücuduna doğru değilde hafif alt taraflarına sıkmayı daha çok dene çok sektiğinden dolayı zaten gövdeye hasar verip daha kolay öldürüyorsun.

MübarekGenç

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
75
Puanlar
13.495
Yer
İstanbul
Minecraft
MubarekGenc
Eğer AWP kullanıyor isen hedefe ateş ettikten sonra 3-1 ateş et 3-1 ateş et 3-1 ateş et 3-1 gibi taktiği kullanabilirsin daha seri ateş ediyorsun. Eğer kullandığın mouseda makro var ise makro ayarı yaparak daha rahat sıkabilirsin.

S

SILIK

Ziyaretçi
Aşağıdaki önerilerimi göz önünde bulundur lütfen:
  • Öncelikle güzelce çalışabileceğin bir harita aç. Botların olduğunu ve sana vurmadıkları o topluluk haritaları mesela. Her gün kafaya doğru nişan al ve sık. Buna saatlerce çalış. Yaklaşık 1 - 3,5 ayda muazzam derecede iyi şekilde kafaya nişan alabileceksin.
  • Deseni var diye kötü silahları kullanma. İyi silahları kullan, ayrıca desenimle hava atacağım gibi şeylerle uğraşıp oyununu bozma. Yukarıda arkadaşın dediği gibi sıktığın anda bıçağa geç. Zaten bunu CS:GO videolarında görebilirsin.
  • Duvarlardan kopya çek. Örnek vermek gerekirse uzun mesafeli bir çatışmada düşmanın bir yere pustu ve senden daha avantajlı. Duvarda bir bölüm belirle. Öyle bir yer olsun ki nişanı oraya getirip direk dışarı çıkınca düşmanı vurabileceğin bir yer olsun. Mesela 3. çizgiye nişan al, dışarı çıktığında anında pusu kurulan kutunun üstüne gelsin ve anında düşmanını öldür gibi bir şey.
  • Bombaları iyi kullan. Rastgele şekilde sallama, illa ki işine yarayacağı bir durum olacaktır...
Daha da gelişmen dileğiyle.
Mutlu kal...

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Burdan çoğu kişinin kendi paylaştığı taktiklerine bakabilirsin. TIKLA!

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Hepinize teşekkür ederim !​

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Steam içerisinden indirebileceğin eğitim maplarını indirerek kendini baya bir geliştirebilirsin.Youtubede smoke vs. gibi taktikleri öğrenerek daha çok stratejik bilgiler edinebilir ve kendini geliştirebilirsin.Nişangahını dahada değiştirerek kendini geliştirebilirsin.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
valla pnp bence iyisin ha :D
benim ilk maçım 0 a 7 flndı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı