Sol Reklam

Yazar Rehberi - Başarılı Bir Yazar Olmak İster Misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul
Keşke bu konuyu daha önceden görme gibi bir şansım olsaydı. En güzel konulardan biri bence. Emeğine sağlık.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Keşke bu konuyu daha önceden görme gibi bir şansım olsaydı. En güzel konulardan biri bence. Emeğine sağlık.

Neyse ki çok daha geç olmadan da görmüş oldun. Bu işlevli konunun senin gibi yeni birisine çok yararlı olacağının düşüncesindeyim, sağ ol.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Bu güzel forumda yazar olmayı çok isterdim fakat bir kaç süre sonra bu işten sıkılacağımdan %100 eminim.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu güzel forumda yazar olmayı çok isterdim fakat bir kaç süre sonra bu işten sıkılacağımdan %100 eminim.

Zaten forum içerisine herkes aynı mevkide kalmıyor. Yeri geldiği zaman çok daha üst kademelere getirilip Şef veya Yönetim ekibine geliyorsun ;)

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe

Zaten forum içerisine herkes aynı mevkide kalmıyor. Yeri geldiği zaman çok daha üst kademelere getirilip Şef veya Yönetim ekibine geliyorsun ;)
Peki ya bu terfi olayı 1-2 hafta içerisinde oluyor mu ? Çünkü ben maksimum 1 hafta sıkılmadan durabiliyorum ;)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Peki ya bu terfi olayı 1-2 hafta içerisinde oluyor mu ? Çünkü ben maksimum 1 hafta sıkılmadan durabiliyorum ;)

İlk mevkilerde çok kolay bir şekilde 1-2 haftada terfi alabiliyorsun ama son mevkilere doğru işler biraz kızışıyor ?

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Çok süperden öte bir konu olmuş. Başarılar, yazarlarımıza ve destek ekibimize de başarılar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Çok süperden öte bir konu olmuş. Başarılar, yazarlarımıza ve destek ekibimize de başarılar.

Öncelikle açmış olduğum bu konuyu güzel bulduğuna sevindim ki ayrıca da bu nazik yorumun içinde teşekkür ederim. Ekiplerimize başarılar ;)

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
başarılı bir yazar olmak isteyenler için yararlı bir konu olmuş ellerinize sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

başarılı bir yazar olmak isteyenler için yararlı bir konu olmuş ellerinize sağlık.

Bende öyle düşünüyordum ki açmış olduğum konuyu da yararlı bulmanıza sevindim. Aynı zamanda bu güzel yorumunuz için ayrı teşekkürler ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı