Sol Reklam

Haber Yaşlı Bir Twitch Yayıncısı Minecraft'da Şaheserler Yaratıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Büyük Anne Bacon_Mom Minecraft'da Şaheserler Yaratıyor!
Bacon_Mom Büyük Anne Şaheserler Yaratıyor.

23620556-twitch-minecraft-oma-bacon-mom-streaming-2uOLkF2DVla7.jpg

Büyüleyici Minecraft büyük anne Bacon_Mom gibi kanallar varken eski Twitch yayıncısı
Ninja'ya ve benzerlerine kim ihtiyaç duyar. 76 yaşındaki oyuncu,bunu Fortnite'deki canlı meslektaşlarından biraz daha kolay almayı tercih ediyor.Sanal dünyada güzellik yaratmaktan hoşlanan yaratıcı bir sanatçı olduğunu ve Minecraft'a geliştirici,Mojang'dan arkadaşlarla tanışmak, hikayeler paylaşmak ve sadece eğlenmek için geldiğini söylüyor.İnanılmaz eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.Minecraft oyunu sadece küçük yaşta ki arkadaşlarımız için olduğunu kim söylemiş? Her yaştan ve her yaşa hitap eden,Minecraft'da şaheser yaratan Twitch yayıncısı,
Bacon_Mom oyuna renk katmakla kalmıyor oyunu oynayan kişilere de yeni bilgiler kazandırıyor.

Twitch: Twitch yayıncısı Bacon_Mom'dan Minecraft dünyası hikayelerle dolu

Bu rahat bir Twitch kanalı gibi gelmiyorsa, o zaman biz de bilmiyoruz. Her halükarda, Bacon_Mom kanalında etkin olmaktan başka bir şey değildi: Başka bir Minecraft projesi gibi dünyayı 1: 1
yeniden yaratmaya çalışmasa da, yine de kendi tarzında etkileyici yapılar oluşturdu ve şimdi Minecraft çalışmasının hasatını sunuyor Twitch'te.

76 yaşındaki Minecraft uzmanının, hikayeleri Twitch'teki toplulukla paylaşma arzusunu ciddiye aldığı gerçeği, yaratıcı inşaatçıların videolarını izlediğinizde netleşiyor. Çünkü streamer'ın her sofistike projesinin arkasında belli ki kişisel bir hikaye var. Son yayınladıkları videolardan biri sadece Minecraft oyuncularını gözyaşlarına boğmakla kalmıyor. Bacon_Mom, yaratıcı modda binalarından birinin üzerinden uçarken bize heykelin hayatının en kötü gününde yapıldığını söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

TLLH Egitim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TLLH#3382

Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
TLLH
İlgi Çekici Ancak Twitch Yerleştirmesi yanlış yapılandırılmış hatası var onun dışında güzel :evet:

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu kadar yaşlı birisinin Minecraft oyununu oynaması beni baya bir şaşırttı. Ayrıca bu kadının mimarisine de hayran kaldım, helal olsun ;) <3

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
76 yaşında minecraft oynaması ilginç mimarileride gayet iyi görünüyor bu güzel konu için teşekkürler.

lurix

Discord:

santiago'#2204

Elmaslar
5
Puanlar
360
Yer
Bursa

Deniz

Discord:

Deniz#4525

Elmaslar
22
Puanlar
2.020
Vay be ben bu kadar güzel build yapamıyorum xD hayran kaldım bu büyük anneyi bizimle tanıştırdığın için teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı