Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Yaşadığınız En Korku Dolu An Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Yaşadığınız en korku dolu an nedir?.

Beni sorarsanız ; 3. Sınıfa giderken evde tek kalmam :D​

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Bir gün teraviye gitmiştim ve bi anda kedi önüme çıktı ve çok korkmuştum :pardon:

TheRadiance

SacredCraft.keyubu.com
Premium

Discord:

TheRadiance#5723

Elmaslar
14
Puanlar
885
Minecraft
TheRadiance
Ben normalde de korkak bir insanım.Aşırı duygu yoğunluğu yaşadığım anım var mıdır hiç bilmiyorum ama karanlıktan epey korktuğumu söyleyebilirim :d

YPol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol
3 yaşındaki yeğenimin ateşi çıkması sonucu havale geçirmesi ablam ve bütün aile çok korkmuştu tam olarak sabahın 5'inde.

Falconn

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Falconn#4619

Elmaslar
8
Puanlar
0
5 6 tane köper arkalı önlü kovalamıştı Amca kurtarmıştı :'D

xMargue

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xMargue#1881

Elmaslar
51
Puanlar
1.190
Yer
İzmir
Minecraft
xMargue
Gece evde tek iken evden ses gelmesi bu zamanlarda da oluyor gerçekten korkutucu birşey.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
*En korktuğum anım mı bilmiyorum.
Bir aralar bizim mutfağın ışığı tamir edene kadar yanmıyordu. Tabii o zamanlar bende korku hikayelerine baya merak salmıştım.
Su doldururken bir şey gördüğümü sandım ve hayatımın en gerilimli saniyesini yaşadım.

sward41

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
13.520
Kapının arkasında abim duruyodu birden bağırdı sandım kapıyı kırıyorlar

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir

Muhammed Efe

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MackleanTR#9999

Elmaslar
281
Puanlar
0
Minecraft
MackleanTR
asansör'de tek başıma kalmıştım, kapısı açılmadı,dışarıdan açılıyordu. böyle saçma bişi :D

qhmetsen

sunolia.keyubu.com
Elmaslar
29
Puanlar
0
Minecraft
qhmetsen
9. sınıfa giderken bursada uludağın eteklerine çıkmıştık, ellerimizde mızraklar falan mızrak dediğim oklava gibi ağaç parçaları var uçlarını da maket bıçağıyla mızrakımsı yaptık neyse Z yolu denilen bi yol var dağın yukarılarına doğru oraya çıktık az takıldık falan. Geri dönerken arkadaşım ağağağ diye bağırdı tarzan misali o sesi duyan 5 6 tane köpek bir kovalamaya başladı bizi mızrakları fırlatıp kaçmaya başladık. kaç takla attığımı sayamadım çok dik bi yerden yuvarlandım.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

Kuzey&Hacking

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

drezyˢᵉⁿˢᵉⁱ#1221

Elmaslar
2
Puanlar
3.760
Minecraft
KatliamStrafee
Gece çok susamıştım kalktım su içmeye bizim tuvaletin önünde banyo var evde de kedimiz var. Tuvaletin kapısının ordan üstüme bi atladı "AAAAAAAAAAAAAAAA" diye bi bağırışım var yan apartmandaki ışıklar açıldı :D

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Benim anım hem komik, hem de çok korkunç. Sanırım 6. sınıftayım. Biz arkadaşlarla cin çağırmak için okuldan sonra bekliyoruz. Okuldan sonra tuvalette saklanıp okulda kalacağız. En aşağıdaki depoda cin çağırıp makaralar yapacağız. Bir arkadaşımız cips kola getirdi çünkü bayağı eğlenceli bir ortam olacak. Neyse dersler bitti, biz tuvalete saklandık. Tuvalete saklanmamızın nedeni müdürümüzün bizi okuldan kovması. Biz sabahçıyız, öğlenciler derse giriyor. Depo gibi bir sınıf boş kalıyor, orada bazen takılıyoruz. Her neyse biz depoya gittik. Her şeyi hazırladık. Arkadaşım bir şeyler bildiğini söyledi ve bize anlattı. Arkadaşımın dediklerini yaptık. Arkadaşım kelimeler uyduruyor, biz tekrar ediyoruz. En sonunda bir şeyi bağırarak söyledi ve depoda bulunan dolap bize doğru gelmeye başladı. Biz çığlık çığlığa kaçıyoruz, arkadaşım orada kendini tutamamış kahkaha atıyor. Biz depodan çıktık ve yukarı doğru koştuk. Arkadaşımız gelmeyince sakinleşip aşağı tekrar indik. Arkadaşımın yanında bizim planımızda olmayan başka bir arkadaş var ve kahkahalar içindeler. Anladık ki arkadaşım bize şaka yapmış. Başka arkadaşıyla sözleşmiş ve onu dolabın arkasına saklamış. Tabii ortam rutubetli ve karanlık olunca bizim de korkacağımızı düşünmüş, çok da doğru düşünmüş. Tam kelimeyi bağırarak söyleyince dolabın arkasında olan arkadaşım dolabı ittirmiş. Çok korkunç bir anı ama bir o kadar da komik. Bu olaydan sonra depoda oturduk ve cips kola keyfimize devam ettik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı