İndirim [YARI FİYATINA!] M & A | hGuilds - Rengarenk glow efektleri, gelişmiş arazi sistemi, tamamen ayarlanabilir menüler ile eşsiz lonca eklentisi!

M(and)A

Odunlara Vur Vur Vur!
M & A
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
134

M & A - hGuilds
Rengarenk glow efektleri, gelişmiş arazi sistemi, tamamen özelleştirilebilir menüler!

Sahnede: Görseller!

Bir bölgeyi sahiplenen lonca, seviyesi yükseldikçe yeni bölgeler edinmeye hak kazanır.
Yalnızca merkezin yakınındaki bölgeleri edinebilir!

Lonca yöneticileri tarafından dost, düşman ve kendi loncalarının glow rengi düzenlenebilir!

Rakip loncadan bir oyuncu katledildiğinde tecrübe puanı artar, gerekli düzeye ulaştığında
loncanın seviyesi de artar. Ayar dosyalarından seviye atladıkça kazanılacak ödüller ayarlanabilir!

Konu içerisinde ne yazık ki tüm özelliklerini sergileyemedik. Gün geçtikçe konu güncellenecek, daha yakından takip edebilmeniz adına sizin için bir test sunucusu bile ayarlayabiliriz!

Sonraki tanıtımda görüşmek dileğiyle, esen kalın.
<3

Son düzenleme:

ErenAslN

play.knightnw.com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Yine Hakan, yine bir efsane.

Hakan Kargın

Birisi mi Spawnlandı?
M & A
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
18
Glow abartılmış onun dışında mükemmel
Merhaba hangi anlamda abartılmış tam anlamadım, konuda çok mu övülmüş yoksa çok detaylı bir sistem olarak mı demek istediniz ? Eğer övülme anlamında dediyseniz tam olarak glow sistemini görmenizi şiddetle tavsiye ederim. Benimle discorddan iletişime geçerseniztest sunucusunda gösterebilirim. Yorumunuz içinde teşekkür ederim <3

ABEL TÜRKOĞLU

Kurşunu Yut Ben Askerim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
29
Beta testlerine katıldığım bu eklentiyi almanızı öneriyorum, sunucuya ayrı bir hava katacağını ve oyuncularında ilgisini çok çekeceğini düşünüyorum.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.198

Lonca sistemini daha önceden bir sürü sunucuda duymuştum ama sizin ki çok güzel olmuş. Buradan Hakan Bey'in eline ve emeğine sağlık 💓

Yukarı Alt