Sol Reklam
Sağ Reklam

|YARDIM| Window 10 Virüs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan43

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
13.160
Merhabalar. Bilgisayarımda çok fazla virüs var. Reset atamam. Reset dışında kesin çözüm var mıdır? Nedir? Windows 10 kullanıyorum.

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Malwarebytes ve AdwCleaner gibi çok etkili 2 tane program var onları kullanmayı deneyebilirsiniz.

Furkan43

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
13.160

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Crack anti-virüs indirmek sizi korumaz aksine daha korumasız yapar. Eğer virüsler cidden çok etkili değilse Kaspersky tercihimdir. Tam tarama yaptığınızda tüm virüsleri temizler. Deneme sürümü işinizi görür, cidden bayadır kullandığım kaliteli bir anti-virüs. Ama virüsler cidden etkiliyse (petya, memz gibi güçlü virüsleri kastediyorum) maalesef imkansız. Çünkü anti-virüslerin temel olayı zaten virüslerin bilgisayarınıza bulaşmasını önlemektir. Bulaştıktan sonra silmek değil. Yine de deneyebilirsiniz. İşe yaramazsa tek çözüm sağlam bir format.

Furkan43

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
13.160
Crack anti-virüs indirmek sizi korumaz aksine daha korumasız yapar. Eğer virüsler cidden çok etkili değilse Kaspersky tercihimdir. Tam tarama yaptığınızda tüm virüsleri temizler. Deneme sürümü işinizi görür, cidden bayadır kullandığım kaliteli bir anti-virüs. Ama virüsler cidden etkiliyse (petya, memz gibi güçlü virüsleri kastediyorum) maalesef imkansız. Çünkü anti-virüslerin temel olayı zaten virüslerin bilgisayarınıza bulaşmasını önlemektir. Bulaştıktan sonra silmek değil. Yine de deneyebilirsiniz. İşe yaramazsa tek çözüm sağlam bir format.
Trojan virüs hocam

S

sooply

Ziyaretçi
Windows Defender...

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
S

sooply

Ziyaretçi
Deneyerek öğreneceğiz. Kaspersky'ı indir ve tam tarama başlat. Sonuçları buradan paylaşırsan yardımcı olabiliriz.

Windows Defender bilgisayarı koruyamıyor maalesef, kendim test ettim.

Antivirüs programlarından kat kat daha iyi. Tarama yapıyor ve virüsü buluyor.

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Antivirüs programlarından kat kat daha iyi. Tarama yapıyor ve virüsü buluyor.
Sizin görüşünüz, siz bilirsiniz. Ama kendim test ettiğimde antivirüsün bulduğu 13 virüsün Windows Defender sadece 4ünü bulabilmişti.

S

sooply

Ziyaretçi
Sizin görüşünüz, siz bilirsiniz. Ama kendim test ettiğimde antivirüsün bulduğu 13 virüsün Windows Defender sadece 4ünü bulabilmişti.

Demek ki Defender'ın bulduğu kadar varmış. Antivirüs programlarında başka bir virüs buluyor temizlemek için para istiyor. Zaten bilgisayarı da saçma sapan bir şekilde yoruyor antivirüs programları.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
100
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Bende Kasperysky var allah razı olsun bişi bırakmadı bilgisayarımda :d onu kullanabilirsin

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Windows Defender aktifse büyük ölçüde virüsleri engelliyor fakat iş işten geçmiş, Kaspersky ve Malwarebytes önerebilirim.

bycakr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
180
Puanlar
13.420
Mantık doğru öneri yanlış. Kaspersky çok iyi bir virüs programı ancak sistemi siliyor bazı durumlarda.
Benim önerim BitDefender. 1 yıldır aktif şekilde kullanıyorum. İnanılmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı