Sol Reklam

Paylaşım Yardım Konuları Nasıl Olmalıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
yeni_logo.png

Öncelikle Merhaba Değerli Forum Üyeleri.
Bu Konumda Sizlere "Minecraft Genel" Bölümünde "Yardım" Başlıgı Altında Açılan Konuların Ne Tür Olması Gerektigini Söyleyecegim,Çeşitli Örneklerle Sizin Ogrenmenize Yardımcı Olacagım.

Konumuzda Bulunan Ana Başlıklar;
Nasıl Açılır - Örneklendirme - Yararlı Bilgiler - Yararlı Linkler

Nasıl Açılır;
Şuan "Yardım Konuları Nasıl Olmalıdır" Konusundaki Nasıl Açılır Başlıgını İnceliyorsunuz.
Burada Ogreneceginiz Bilgiler Sizin Yardım Konusu Açmanızdaki Ana Taş Olacaktır.

Konunuzu www.mc-tr.com/forumlar/minecraft-genel/ Adlı Linkten Açabilir,İnsanlarla İletişiminizi Başlatabilirsiniz.

Örneklendirme;

Şuan "Yardım Konuları Nasıl Olmalıdır" Konusundaki Örneklerndirme Başlıgını İnceliyorsunuz.
Burada Ögreneceginiz Bilgiler Sizin Daha İyi Bir Konu Acmanız Yolunda Rehberiniz Olacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler;
Bu Konuları Açarken Konunuzda Yeterli Bilgiyi Vermiş Olmanız Gerekiyor
Misal;
Kod:
Konu İsimi: Benim pre calındı yardım
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
[SIZE=7][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=7][SIZE=3][SIZE=4]İçerik;[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=7][SIZE=3][SIZE=4]gencler benm pre çalındı yrdm[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Yerine;
Kod:
Konu İsimi: Minecraft| Premium Hatası
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
[SIZE=7][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=7][SIZE=3][SIZE=4]İçerik;[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=7][SIZE=3][SIZE=4]Saat 14:30 Civarlarıydı (Orjinal/Sahte) Siteden Aldıgım Premiumum Calındı.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=7][SIZE=3][SIZE=4]Ticket Attım Cevap Vermediler.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=7][SIZE=3][SIZE=4]Ortada Kaldım Lütfen Bana bir Tavsiyede Bulunun[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Gibisinden Açarsanız Konularınızı Sorunuza Cevabınızı Cabucak Alırsınız.

Yararlı Bilgiler;

Şuan "Yardım Konuları Nasıl Olmalıdır" Konusundaki Yararlı Bilgiler Başlıgını İnceliyorsunuz.
Burada Ogreneceginiz Bilgiler Size Extra Olarak Gelecektir.

> Kesinlikle Kuralları Okuyunuz!
> Yetkililerimize Takıldıgınız Yerlerde Yardım İsteyiniz

Yararlı Linkler;
Öncelikle Merhaba Değerli Forum üyeleri.

Şuan "Yardım Konuları Nasıl Olmalıdır. Konusundaki Yararlı Linkler Başlıgını İnceliyorsunuz.
Burada Ogreneceginiz Bilgiler Size Extra Olarak Gelecektir.

> Minecraft Genel Bolumu Forum Kuralları http://www.mc-tr.com/konu/basvuru-formu-hazirlama-rehberi.6972/
> Devamı Eklenecektir...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı