Yardım Yardım Kampanyası

Konusu 'Konu Dışı & Rastgele :)' forumundadır ve xUyumsuzTR tarafından 17 Temmuz 2017 15:44 başlatılmıştır.

Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Forum Destek kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir.
  1. xUyumsuzTR

xUyumsuzTR Kömür Madencisi

121
    13
    280
    İtibar (REP) Puanı:
    15
    MC:
    xUyumsuzTR

Beyler konu dışı bir konu ama çok acil bir durum biz arkadaş ile bi kedi bulduk ama durumu fotoğraftaki gibi veterinere götürdük platin takalım dedi ve bunun ücretide 700-800 tl tutuyor sizden bunun için yardım istiyorum beyler daha küçücük bi kedi acıdık yemek yiyemiyor süt içerken çenesine pati vuruyor orayı atmak için kestirelim dedik ankarada dış kapıda cerrah bölümüne götürün yaparlar orda dediler ordada 1000-1250 tutar en iyi çözüm platin taktırmak biz elimizden geldiği kadar para koyucaz sizdende onun için para istiyoruz lütfen beyler 1 haftaya ameliyatı yaptırmamız lazım parayı bulamazsak yapıcak bişey yok

2. Alicancreeper

Alicancreeper Altın Madencisi

271
    38
    140
    İtibar (REP) Puanı:
    9
    Elimden gelse yardım ederim ama maalesef ki yardım edebilecek durumda değilim kusura bakmayın :( çok üzücü bir durum iyiki iyileşir tedavi olur.

3. xUyumsuzTR

xUyumsuzTR Kömür Madencisi

121
    13
    280
    İtibar (REP) Puanı:
    15
    MC:
    xUyumsuzTR

300 Tl elimize geçti 1 haftamız var ama veterinerle konuşup indirim yaptırıcaz tabi kabul ederse :(

4. Alicancreeper

Alicancreeper Altın Madencisi

271
    38
    140
    İtibar (REP) Puanı:
    9
    hadi bakalim inşallah :(

5. smt287

smt287 Forum Yöneticisi
    Forum Yöneticisi

1.878
    330
    1.690
    İtibar (REP) Puanı:
    10.700
    MC:
    smt287
    Steam:
    smt287
    Böyle bir şey yapmanız gerçekten iyi. Ayrıca özel veterinere mi gittiniz ? Eğer özele gittiyseniz devletin veterinerleride oluyor sanırsam onlara da bir göstermenizi isterim belki ücretsiz olarak yapabilirler.

6. ByAldous

ByAldous Altın Madencisi

267
    56
    440
    İtibar (REP) Puanı:
    20.155

Keşke durumum o kadar orsada verebilsem, babamın aylık maaşı 1300tl. Çok üzüldüm, Allah yardım etsin. Ufacık kedi ;(.

Sayfayı Paylaş

Konuyu Şuanda Görüntüleyenler (Kullanıcılar: 0, Misafirler: 0)

DMCA.com Protection Status