• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bulundu Yardım Edin Spawn Sıkıntısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lolib

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
31
Puanlar
6.420
Yer
Dünyalı
Minecraft
Arkadaşlar ben kendi serverime giriş yaptığımda lobide değilde kaldığım yerden başlatıyor ne her oyuna girdiğimde lobiden başlaması için ne yapmalıyım
yada servere girdiğimde şifreyi lobide sorup giriş yaptığımda kaldığım yere spawnlamayı nasıl yapabilirim ardım ederseniz iyi olur

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Bu attığım kod skript. İnternetten skript adlı plugini indir. Reload at, sonra Skript>scripts klasörünün içine spawn.sk diye bir dosya oluştur ve içine bu kodu atıp kaydet. Ardından oyunda sk reload spawn yaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı