Sol Reklam
Sağ Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Yardım edin serverim....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Beratcan06

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
bana 1.8 pvp ye uyarlanmış spigot essentials lazım groupmanageri felan bırlıkte acilen arkadaşlar bide sunucuya katıldıgımda (+) player joined the game diyor bunu kaldıramadım hangı plugınv erıyordur sızce ?lütfen yardım

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..
Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN

Discord:

ZiyaBRN#8832

deathmessages diye plugin varmı sunucunuzda?

DwordGG

O Bir İnsan
Emektar
Elmaslar
874
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG

Discord:

DwordGG#2855

bana 1.8 pvp ye uyarlanmış spigot essentials lazım groupmanageri felan bırlıkte acilen arkadaşlar bide sunucuya katıldıgımda (+) player joined the game diyor bunu kaldıramadım hangı plugınv erıyordur sızce ?lütfen yardım
(+) player joined the gam ya essentials'da yada skrip'te

NoCryTeam SkyBlock Plugin Paketi V.2 indir ordaki essentiasl groupmanageri filan al.

Farisbaamer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
arkadaşlar bide sunucuya katıldıgımda (+) player joined the game diyor bunu kaldıramadım hangı plugınv erıyordur sızce ?lütfen yardım
Kardeşim bu dediğini 3-4 tane plugin ile yapılıyor
Authme > config > customJoinMessage bölünü bir kontrol et
Essentials > config > custom-join-message kısmı ile custom-quit-message bölümünü kontrol ediniz
Deathmessges > config > General_Messages kısmını bir kontrol et

Beratcan06

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Beyler essentials yuklemedıgım halde yazıyor onu farisbaamer arkadaşımız dedıgıne bakıcam authmeye bi dakika bu arada ılgılenen herkese tesekkurler[DOUBLEPOST=1516558908,1516558759][/DOUBLEPOST]arkadaşlar authmede öle bı bölg bulamadım[DOUBLEPOST=1516559182][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar birde sunucuda essentials varken başda world ismi yazıyor sonra grup sonra ısım kaldıramadım o world ismini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı