Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yardım edin serverim....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Beratcan06

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
bana 1.8 pvp ye uyarlanmış spigot essentials lazım groupmanageri felan bırlıkte acilen arkadaşlar bide sunucuya katıldıgımda (+) player joined the game diyor bunu kaldıramadım hangı plugınv erıyordur sızce ?lütfen yardım

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
deathmessages diye plugin varmı sunucunuzda?

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
bana 1.8 pvp ye uyarlanmış spigot essentials lazım groupmanageri felan bırlıkte acilen arkadaşlar bide sunucuya katıldıgımda (+) player joined the game diyor bunu kaldıramadım hangı plugınv erıyordur sızce ?lütfen yardım
(+) player joined the gam ya essentials'da yada skrip'te

NoCryTeam SkyBlock Plugin Paketi V.2 indir ordaki essentiasl groupmanageri filan al.

Farisbaamer

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
arkadaşlar bide sunucuya katıldıgımda (+) player joined the game diyor bunu kaldıramadım hangı plugınv erıyordur sızce ?lütfen yardım
Kardeşim bu dediğini 3-4 tane plugin ile yapılıyor
Authme > config > customJoinMessage bölünü bir kontrol et
Essentials > config > custom-join-message kısmı ile custom-quit-message bölümünü kontrol ediniz
Deathmessges > config > General_Messages kısmını bir kontrol et

Beratcan06

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Beyler essentials yuklemedıgım halde yazıyor onu farisbaamer arkadaşımız dedıgıne bakıcam authmeye bi dakika bu arada ılgılenen herkese tesekkurler[DOUBLEPOST=1516558908,1516558759][/DOUBLEPOST]arkadaşlar authmede öle bı bölg bulamadım[DOUBLEPOST=1516559182][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar birde sunucuda essentials varken başda world ismi yazıyor sonra grup sonra ısım kaldıramadım o world ismini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı