Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yardım edermisiniz (İÇERİ GEL)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aybars Özdemir

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Aybars#5523

Elmaslar
9
Puanlar
1.270
Minecraft
_Oskip_
Arkadaşlar şu skriptte oyuncu tek itemi tamir edebiliyor ama hepsini tamir et basınca yetkin yok diyor commands ın altına permission: ekleyipte denemiştim yine olmadı nabıcam acaba
Kod:
command /tamiretbymaksan [<text>]:
    trigger:
        if arg-1 is "el":   
            if player's money is greater than or equal to 50000:
                remove 50000 from player's balance
                repair tool
                send "&8[&6&lTamir&8] &aBaşarılı! &eElinizdeki eşya başarıyla tamir edilmiştir." to player           
            else:
                send "&8[&6&lTamir&8] &cHesabınızdaki para &cile bunu karşılamıyorsunuz." to player
        if arg-1 is "herşey":
            if player's money is greater than or equal to 300000:
                remove 300000 from player's balance
                execute player command "repair all"
            else:
                send "&8[&6&lTamir&8] &cHesabınızdaki para &cile bunu karşılamıyorsunuz." to player   
        if arg-1 is not "herşey" or "el":
            execute player command "tamir"
command /tamir [<text>]:
    aliases: /tamirmenüsü, /tamiret
    trigger:
        if arg-1 is not "el" or "herşey":   
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nTamir Menüsü" to player
            make gui slot 12 of player with glowing anvil named "&6&lElimdeki eşyayı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Elinizdeki eşyanın tamir edilmesini sağlar.||&7Elinizde hiçbir şey olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a50.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir el"
            make gui slot 14 of player with glowing anvil named "&6&lTüm eşyalarımı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Tüm eşyalarınızın tamir edilmesini sağlar.||&7Envanterinizde eşya olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a300.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir herşey"
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lMenüye Dön" to run player command "menü"
            make gui slot 4 of player with glowing 384 named "&6&lTamir Sistemi" with lore "&7Sahip: &7Maksan" to nothing
        if arg-1 is "el":
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nEmin misiniz?" to player
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan el"
            make gui slot 14 of player with 159:14 named "&4&lHayır vazgeçtim." to close
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lGeriye Dön" to run player command "tamir"
            make gui slot 4 of player with glowing anvil named "&6&lEmin misiniz?" with lore "&7Tamir ediliyor..." to nothing
        if arg-1 is "herşey":
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan herşey"
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lGeriye Dön" to run player command "tamir"
            make gui slot 4 of player with glowing anvil named "&6&lEmin misiniz?" with lore "&7Tamir ediliyor..." to nothing
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nTamir Menüsü":
        cancel event
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nEmin misiniz?":
        cancel event

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Arkadaşlar şu skriptte oyuncu tek itemi tamir edebiliyor ama hepsini tamir et basınca yetkin yok diyor commands ın altına permission: ekleyipte denemiştim yine olmadı nabıcam acaba
Kod:
command /tamiretbymaksan [<text>]:
    trigger:
        if arg-1 is "el":  
            if player's money is greater than or equal to 50000:
                remove 50000 from player's balance
                repair tool
                send "&8[&6&lTamir&8] &aBaşarılı! &eElinizdeki eşya başarıyla tamir edilmiştir." to player          
            else:
        if arg-1 is "herşey":
            if player's money is greater than or equal to 300000:
                remove 300000 from player's balance
                execute player command "repair all"
            else:
        if arg-1 is not "herşey" or "el":
            execute player command "tamir"
command /tamir [<text>]:
    aliases: /tamirmenüsü, /tamiret
    trigger:
        if arg-1 is not "el" or "herşey":  
            open virtual chest with size 4 named "            &0&nTamir Menüsü" to player
            make gui slot 12 of player with glowing anvil named "&6&lElimdeki eşyayı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Elinizdeki eşyanın tamir edilmesini sağlar.||&7Elinizde hiçbir şey olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a50.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir el"
            make gui slot 14 of player with glowing anvil named "&6&lTüm eşyalarımı tamir etmek istiyorum." with lore "||&7Tüm eşyalarınızın tamir edilmesini sağlar.||&7Envanterinizde eşya olmasa da para alınır.||&7Tıkladıktan sonra son kararınızı belirtiniz.||||&eTıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.||&eBu işlemin ücreti: &a300.000 TL &eşeklindedir." to run player command "tamir herşey"
            make gui slot 31 of player with glowing compass named "&6&lMenüye Dön" to run player command "menü"
            make gui slot 4 of player with glowing 384 named "&6&lTamir Sistemi" with lore "&7Sahip: &7Maksan" to nothing
        if arg-1 is "el":
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan el"
        if arg-1 is "herşey":
            make gui slot 12 of player with 159:13 named "&a&lEvet eminim." to close then run player command "tamiretbymaksan herşey"
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nTamir Menüsü":
        cancel event
on inventory click:
    if inventory name of current inventory of player is "            &0&nEmin misiniz?":
        cancel event
saçma gelebilir skript çok anlamam fakat şey ekle permission onunda yetkisini her rankta olan bir yetki yap öyle dene

metehan12321

Elmaslar
41
Puanlar
13.625
Bu skript essentials ile birlikte çalışmaktadır. Tüm eşyaları tamir etmek için essentialsın repair all yetkisini vermelisiniz. Ne olduğunu unuttum. İnternette bulabilirsiniz yetkileri.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Bu skript essentials ile birlikte çalışmaktadır. Tüm eşyaları tamir etmek için essentialsın repair all yetkisini vermelisiniz. Ne olduğunu unuttum. İnternette bulabilirsiniz yetkileri.
2015'de üye olan kişi profil çoook güzel :D

Aybars Özdemir

Discord:

Aybars#5523

Elmaslar
9
Puanlar
1.270
Minecraft
_Oskip_
teşekkürler yüksek ihtimal sorun budur ama repair all yetkisi verdiğimde bedava yapmıcak dimi

Aybars Özdemir

Discord:

Aybars#5523

Elmaslar
9
Puanlar
1.270
Minecraft
_Oskip_
yetkiyi verdim -/tamir menüsünden yapınca parayı kesiyor ama oyuncu chatten /fix yada /repair yazarsa parayı kesmiyor nasıl çözücem

V

Viasly

Ziyaretçi
yetkiyi verdim -/tamir menüsünden yapınca parayı kesiyor ama oyuncu chatten /fix yada /repair yazarsa parayı kesmiyor nasıl çözücem
Skriptten para kesme olayını kaldırarak essentials'in kendi paralı komut özelliğini kullanabilir, essentials tamir yetkisini oyuncudan alarak konsoldan oyuncunun eşyalarını tamir edebilir ya da tamir işlevini de essentials yerine skript ile yapabilirsin.

Aybars Özdemir

Discord:

Aybars#5523

Elmaslar
9
Puanlar
1.270
Minecraft
_Oskip_
Skriptten para kesme olayını kaldırarak essentials'in kendi paralı komut özelliğini kullanabilir, essentials tamir yetkisini oyuncudan alarak konsoldan oyuncunun eşyalarını tamir edebilir ya da tamir işlevini de essentials yerine skript ile yapabilirsin.
nasıl yapıcağımı bilmiyorum sizi yormıcaksa yapabilirmisiniz

_Mert_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
8.985
essentialsda repair kısmını bulup paralı komut kısmını orayı kendine göre düzenlemelisin

SOULCRAFT.TC

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Postic#2848

Elmaslar
0
Puanlar
155
Yer
Türkiye
Minecraft
SCPostic
skript yerine mycommand ve essentials kullanabilirsiniz daha kolay olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı