Süre Bitiş: 09.03.2018 Süre Bitiş: Sınırsız Süre Bitiş: 06.03.2018 Süre Bitiş: 12.02.2018 Süre Bitiş: 26.02.2018 Süre Bitiş: 01.03.2018 Süre Bitiş: 16.03.2018
  1. Sitemizin teması güncel bilgisayarlar için yapılandırılmıştır. Web sitemizin kastığını düşünüyorsanız sol en altda bulunan MC-TR.COM v2.0'a tıklayınız, açılan pencereden Kasmayan Tema seçerek sistem dostu temamızı kullanarak sitemizde rahatça gezebilirsiniz.
  2. Birçok üyemizin bulunduğu discord kanalımıza davetlisin. Sohbet, muhabbet, yardımlaşma, etkinlik özetle her konuda konuştuğumuz platformumuza senide bekliyoruz. Detaylar için tıkla!

Yardım edene rep.

Konusu 'Çöp & Arşiv' forumundadır ve Xplarges tarafından 17 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Etiketler:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuya mesaj yazılalı 90 gün geçmiş.
  1. Xplarges

Xplarges Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    320
    İtibar (REP) Puanı:
    0

Beyler şimdi envanterin 9'uncu kısmında zümrüt olacak ve yere atamayacak o zümrütü kazanmak için adam öldürecek ve zümrütü köylülerde harcayabilecek mesela 0 tane olunca 0 Zümrüt yazacak.

2. Metinsen33

Metinsen33 Yeni Doğmuş

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    İtibar (REP) Puanı:
    0
    Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın sanırım işine yarar denenmedi!
    --- Mesajlar Birleştirildi, 17 Temmuz 2017, Orijinal Mesaj Zamanı: 17 Temmuz 2017 ---
    pardon bir yanlış olmuş yeni link Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın

3. Xplarges

Xplarges Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    320
    İtibar (REP) Puanı:
    0

Envanterin 9.kısmına gelmedi + atılabiliyor.
    --- Mesajlar Birleştirildi, 17 Temmuz 2017 ---
    Buda olmadı ama kendim yaptım gerek yok
    on death of player:
    attacker is a player:
    give a emerald named "&eCoin" with lore "&aCoinler ile item alabilirsin." to attacker

KONU KİLİT

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuya mesaj yazılalı 90 gün geçmiş.

Sayfayı Paylaş