Sol Reklam

Çözüldü Yardım Edenden Allah Razı Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KusuraBakma

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Merhaba Arkadaşlar Bana Yardxım Ederseniz Allah Sizede Yardım Etsin Benim Bilgisiyarım Yok Telefonumdan Yazıyorum Telefondan Minecraft oYNUYORUM. Ama Telefonuma bİR şEYLER Yüklendi Hep Ekrana Geliyor Tamam Diyorum Hep Gedliyorn Power Clean Diye Bi, Proğram Yüklejnmişti Power Clean Durdu Yazıyordu Bende Zorla Format Attım Ama Gine Geldi Şimdi Unfortunately, Power Clean Has Stopped Yazıyor Ok Tıklıyorum Ama Yine Geliyor Minecraft Oynuyamıyorum 19 Tl Vermiştim Minecraft Satın Alcam Diye Samsung Gakaxy S4 Markası Telefonumun

Sarper170

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
34
Puanlar
0
Merhaba Arkadaşlar Bana Yardxım Ederseniz Allah Sizede Yardım Etsin Benim Bilgisiyarım Yok Telefonumdan Yazıyorum Telefondan Minecraft oYNUYORUM. Ama Telefonuma bİR şEYLER Yüklendi Hep Ekrana Geliyor Tamam Diyorum Hep Gedliyorn Power Clean Diye Bi, Proğram Yüklejnmişti Power Clean Durdu Yazıyordu Bende Zorla Format Attım Ama Gine Geldi Şimdi Unfortunately, Power Clean Has Stopped Yazıyor Ok Tıklıyorum Ama Yine Geliyor Minecraft Oynuyamıyorum 19 Tl Vermiştim Minecraft Satın Alcam Diye Samsung Gakaxy S4 Markası Telefonumun
Wowowow... Arkadaşım Türkçe konuş. Zar zor anladım dediğini. Sanırsam telefonunda "virüs" denen bir şey var (.____________.). O yüzden telefonunu ya fabrika ayarlarına döndür, ya da anti-virüs programı falan yükle...

KusuraBakma

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Wowowow... Arkadaşım Türkçe konuş. Zar zor anladım dediğini. Sanırsam telefonunda "virüs" denen bir şey var (.____________.). O yüzden telefonunu ya fabrika ayarlarına döndür, ya da anti-virüs programı falan yükle...
Yaptım Ama Bi İşe Yaramadı Hem Antivirüs Proğramı Nasıl Yükliyim Ekrana Gelip Duruyor

Ruecard

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Başlığına dinle alakalı şeyler yazıp adam çekebileceğini sanma; aksine kötü bir izlenim yaratırsın, gerçi kötü bir izlenim senin için ne fark eder ki? Bu konuyu açmak için üye olmuşsun, önce başlığını düzelt sonra içeriği Türkçe diye bilinen yazı diline dök bizde okuyalım ardından acele etme. Ne kadar acele edersen sorunun cevabını o kadar geç alırsın.

TobyMeep

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Silivri / İstanbul
1.Başlık düzelt.
2.Sorununu iyi açıkla.
3.Yazını düzelt.
4.İmla kurallarına uy.
5.Yazım kurallarına uy.
6.Caps lock kapa.
7.Dine bağlama hemen.
8.Acele davranma.

InkaTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Samsun
Merhaba @KusuraBakma ,
Sorununuz, İndirilen Ve Yüklenen Yazılımın İçinde Bulunan Virüs Maalesef.
Görünen O Ki, Trojan Virüsü.
Sorunun Çözümü İse Format(Fabrika Değil, Quick Format)
Yapman Gerekenler;
1- Cihaz %80 Ve Üstü Şarj Edilmiş Olsun.
Gelelim Sorunun Çözümüne;
Cihazı Kapattıktan Sonra Home Tuşu(Ortadaki Tuş), Volume Up(Ses Açma) Ve Volume Down(Ses Kapama) Tuşlarına Aynı Anda Bas.
Ekrana Yazı Geldikten Sonra Bırak.
Karşına Çıkan Developer Ekranında Dokunmatik Devre Dışıdır. Ses Açma, Ses Kapama Ve Home Tuşlarını Kullanacaksın.
"wipe data/factory reset" Bölümüne Ses Tuşlarıya Gel.
Home Tuşuna Bas.
"Yes" Yazan Bölüme Gel.
Home Tuşuna Bas.
Format Atıldı.
Gelelim Cache'i Silmeye.
Yes Dedikten Sonra Karşına Tekrar Aynı Menü Çıkacak.
Ses Tuşları İle "wipe data/cache reset Bölümüne Gel.
Home Tuşuna Bas.
İşlem Tamam.
Sonra Ses Tuşları İle "Reboot Now" Tuşuna Gelip Home Tuşuna Basın.
Telefon Açılacak(Biraz Uzun Sürecek)
İyi Forumlar...

NOT: Bilmediğiniz Yazılımları Yüklememeye Özen Gösterin.

Abdullah2323

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
157
Puanlar
0
Yer
Benzin İstasyonu
Gözlerim doldu kardeş.
Sanırım küçük bi kardeşimizsin telefonunu root atması için bi telefoncuya götür ama yanında evebeyn (nasıl yazılıyordu ya o) 'lerinde olsun içinden parça çalıyor puştlar...
neyse sana iyi eğlenceler umarım ilerde pc sahibi olursunda beraber oynarız maynkıraft

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı