Sol Reklam
Sağ Reklam

Yardım acil

UmutcanTR123

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
14
Puanlar
13.420
arkadaşlar ben yalnışlıkla pc mi güncelleme yaparken kapattım :/ 10 yıllık pc 2 fanı var siz düşünün ne kadar eski olduğunu windows 7 açmayı deniyorum ilk başta f1 e bas ve bu ekranı geç del tuşuna bas ve setupu başlat diyor. setupta pc ayarlarını gösteriyor (anlamıyorum) f1 e basıyorum geçiyor ve şu mesajı veriyor
"Reboot and select proper root device or insert boot media selected boot device and press a key" diyor. herhangi bi tuşa bastığımdada o hatayı vermeye devam ediyor. ne yapmam gerek acil lütfen yardım edin :(

OzyBey

Birisi Java mı Dedi ?

Discord:

Ozy#2850

Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
Cleuzy
Windows kurulumu yaparken usb veya cd kullandın mı ? Kullanmış isen pc ye restart at ardından kurulum yaptığın cihazı seç ardından enter a bas.

UmutcanTR123

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
14
Puanlar
13.420
Windows kurulumu yaparken usb veya cd kullandın mı ? Kullanmış isen pc ye restart at ardından kurulum yaptığın cihazı seç ardından enter a bas.
Eniştem gelip halletti. pc onun pc bozulmuştu dün halletmiştik tekrar bozuldu :/ cd room getirdi yanında pc yi baya uğraşıp açtı. formatlayıp düzeltti. tekrarda aynısı oldu :/

OzyBey

Birisi Java mı Dedi ?

Discord:

Ozy#2850

Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
Cleuzy
Pcyi açtıktan sonra neden tekrar formatladı ki ? Bu bir kurulum hatası gibi geldi bana. Youtube de videolu anlatımlar olması lazım biraz araştırırsan bulacağına inanıyorum. Buraya da bir iki görsel bıraksan iyi olur aslında.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

"f1 e bas ve bu ekranı geç del tuşuna bas ve setupu başlat diyor " bu işlemleri yaparken windows un kurulu oldu cd veya usb takılı mı ?

UmutcanTR123

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
14
Puanlar
13.420
Pcyi açtıktan sonra neden tekrar formatladı ki ? Bu bir kurulum hatası gibi geldi bana. Youtube de videolu anlatımlar olması lazım biraz araştırırsan bulacağına inanıyorum. Buraya da bir iki görsel bıraksan iyi olur aslında.

"f1 e bas ve bu ekranı geç del tuşuna bas ve setupu başlat diyor " bu işlemleri yaparken windows un kurulu oldu cd veya usb takılı mı ?
Pcde çünkü hata vardı tekrar olmaması için fortmat attık. internetten aradım ama bu pc ye göre yok. pc baya eski 10 yılı var.

+ nasıl yani?

Son düzenleme:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı