Sol Reklam
Sağ Reklam

Play.SparrowMc.Online | Orta Zorlukta | Devrim Niteliğinde Sunucu | Yeni Farmlar | Yeni Moblar | Ejderhalar | Sadece Dene Seveceksin |

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Sunucu Açılış Tarihi: 2019/6/12.
Saat : 4:00

IP Adresi: Play.SparrowMc.Online
WebSite Adresi: SparrowMc.Online

72308

Comp-1.gif

ALTTAKİ SPOİLERİ AÇMANIZ TAVSİYE EDİLİR.

bv4dpV.png

Olta Market Menüsü

72342

Ada Biyom Menüsü

72341

VipKitleri Menüsü

72340

Ada Kontrol Menüsü

72339

Warp Menüsü

72338

Normal Kitler Menüsü

72337

Büyü masasına sağ tıkladığınızda bi menü açılır büyüleri tek tek bulmanıza gerek yok her büyüyü buradan basabilirsiniz , nadirlik dereceliğine göre exp isteğide artar.

72703

Sunucumuzda en yukardaki barımızda sizler için hazırladığımız duyurular yer alıyor buna duyuru demeyelim de bir nevi eğitim diyelim size şunları yapabilirsiniz şunları şu komut ile görebilirsiniz tarzında bilgiler veriyor. Hepsini okuduktan sonra /DuyuruKapat ile kapatabilirsiniz

72328

Uçuş tüyü sistemi sayesinde sunucumuzda gönül rahatlığıyla uçabilirsiniz ancak uçuş tüylerinin belirli süreleri vardır uçuş tüyleri

5dk , 10dk, 30dk,60dk olarak 4 tanedir mesela ardı ardına 4 adet 5dk yı basıp uçuş sürenizi 20 dakika yapabilirsiniz uçuş süreniz siz sunucuda yok iken azalmaz

sadece uçmaya başladıgınız zaman azalır. Uçuş tüyleri zombilerden düşmektedir detaylı bilgi için mob bölümünü okuyun.

72336

Değişmiş mob sistemi sayesinde sunucumuzda sadece 2 mob doğmaktadır fakat bu moblar ışıksız ortamda çok hızlı doğarlar bu 2 mob zombi ve iskelet'tir.

2 Mob'da sunucuda çok işlev görür , fakat 2 side eski hallerine göre 3 kat güçlüdür.

Zombilerden düşük şans ile Uçuş-Tüyü düşmektedir fakat onları kendiniz değil lav ile öldürürseniz düşmektedir. ( yeni farmın bir getirisi )

İskeletlerden düşük şans ile kaktüs düşmektedir fakat onları kendiniz değil lav ile öldürürseniz düşmektedir. ( yeni farmın bir getirisi )

Doğru gördünüz lavın içinden itemler geçip alttaki hunilere aktarolmaktadır , zombiler lavda 3 kat hızlı ölmektedir , keskinlik 5 bir kılıç zombiye 3 kalp damage verecek kadar güçlüdür bu zombiler.

72334

Gelişmiş warp , tp sistemleri sayesinde artık işiniz çok kolay.

Artık tpa kabul ederken bile komut kullanmıyorsunuz.

Ayrıca warplara ışınlanırken sizi bekleyen bir görsel şölen var.

72329

72331

72332

72333

72525

Oyuna başladığınızda buraya aktarılırsınız , burada hazır taş jeneratörü sayesinde içinden çıkan eşyalarlarla
Hızıca kasıllabilirsiniz , Adakit ile demir spawnerinizi koyup az az para kazanmaya başladıktan sonra , Bir kaç görev yapıp
Paranızı çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Sunucumuza başladığınızda ( adanızı açtığınızda ) bir ejderha sizi olduğunuz konumdan alıp adanıza götürüyor.
Sizi adanıza götürken diğer adaları , manzaralara sadece 30 saniye tanık edebiliyoruz ama sizi sıkmamamız gerek.

Yehuuu adamıza gidiyoruz.

72335

Sunucumuzda en yukardaki barımızda sizler için hazırladığımız duyurular yer alıyor buna duyuru demeyelim de bir nevi eğitim diyelim size şunları yapabilirsiniz şunları şu komut ile görebilirsiniz tarzında bilgiler veriyor. Hepsini okuduktan sonra /DuyuruKapat ile kapatabilirsiniz

72328

Tab menüsünden oynama sürenize ve ms değerlerinze bakabilirsiniz

72326

Merak etmeyin nasıl oluşturacağınız konusunda size bir tanıtım hazırladık.

72325

Eee herşeyin gelişmişi var bununda olmazmı?

Aradığınız kişinin marketini bulabilirsiniz.
Aradığınız ürünlerin kategori seçme ile hızlıca bulabilirsiniz.
Aradığınız ürünlerin maksimum fiyatını belirliyebilirsiniz.
Enson koyulan ürünleri görebilirsiniz.

72324

Sunucumuzda rütbe atlamak için ada seviyesinden başka gerekli olan bir şey vardır, bu yükselme itemidir yükselme itemi her rütbe için farklıdır örneğin

GökyüzüLordu olmak istiyorsanız GökyüzüLordu Yükselme İtemi gereklidir. Bunun için balık tutmalısınız fakat normal bir oltayla değil /oltalar kısmından aldığınız özel olta ile GökyüzüLordu Oltası alıp hemen %20 şans ile GökyüzüLordu Yükselme itemini çıkartıyoruz ve rütbemizi atlıyoruz.
( Başkasının Oltasıyla Tutarsanız yükselme itemi asla gelmez - Başkasının Yükselme İtemini kendinizde kullanmanız mümkün değildir. )

72323

DİPNOT:

AfkBalık Farmı yaptığınızda sistemimiz bunu fark eder ve sizi sunucudan atar.

Oyuna başladığınızda envanteriniz normalin tam 2 katı , 2 adet sayfanız ve hepsine rahatlıkla item koyabilirsiniz.

72322

Edit kazarken 4 adet otomatik satış çubuğu gücü +25 bulup arkasından satış çubuğu iskeleti bulup eşyamızı craftlıyoruz.

Merak etmeyin yapılışı /warp edit'te mevcut

72321

Bunundamı gelişmişinizi yaptınız?

Evet bununda gelişmişinizi yaptık bu sayede blok koyarken , pvp sırasında , blok kırarken , özel etkinliklerde scoreboard anında değişmektedir.

Ve her scoreboardda özel statlar bulunuyor saniyelik tıklama , can barı , vuruş gücü vs.

72319

72320

Kelime oyunu belirli sürelerde başlar ve kodu ilk doğru biçimde sohbete yazan kazanır.

72317

Oyun başladığında.

72318

Biz sizi önemsiyoruz , her sunucuda 2-3 komut satırından daha öteye geçmek istiyoruz sunucumuzda malum değişik sistemler var bunları size anlatmamız gerekiyor renk dizaynlarına kadar özenle hazırladığımız BAZI komutlar.

Rütbe komutları:

72314

72315

SatışBilgi:

72316

MobBilgi:

72312

72313

EtkinlikBilgi:

72311

Sunucuda yenimisin , yada para kazanmanmı lazım Hemen görevlere atıl
Fazla vakit almayıp kolayca yapabileceğin görevler sayesinde kasılma paranı
Kazan ve yeni lider sen ol

Edit sistemimiz üzerinde büyük uğraşlar verilmiştir.

Edit sistemimizde çıkan her parçada özel bir efekt sizi karşılar ve yok olur.

Efektler her itemin çıkma şansına nadirliğine göre değişir büyür.

( Sadece 1 Tane Örnek )

( Video Boyutundan dolayı küçültükmek zorunda kaldık )

ezgif-4-4bf67beaea16.gif

Sunucumuzda daha niceleri bulunmaktadır , Şuanlık kısa tanıdım tadında bırakmak İstedik

Son düzenleme:

Dilran

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

sizene la

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
SonTrolGeldi
sv ne zaman açılacak çocuk adam

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545

Logosuz

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Logosuz#7888

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Logosuz
Emek verilmiş güzel bir sunucu,İnşAllah hakettiği değeri görür. Başarılar!

Onurcreed

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Gördügüm en değişik sv diyebilirim. skyblocka yeni hava katıcak umarım fazla user gelirde çok kişiyle oynarız

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Gördügüm en değişik sv diyebilirim. skyblocka yeni hava katıcak umarım fazla user gelirde çok kişiyle oynarız
Değerli yorumun için teşekkür ederim , bunlar kattığımız 2-3 sistem diyebilirim , seni aramızda görmek isteriz.

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Emek verilmiş güzel bir sunucu,İnşAllah hakettiği değeri görür. Başarılar!
Değerli yorumun için teşekkür ederim , sunucu açıldığında senide aramızda görmek isteriz.

AKB`Dağhan

✨CruesNW.Keyubu.Com✨

Discord:

Dağhan#9999

Elmaslar
61
Puanlar
2.210
Yer
İstanbul
Minecraft
DaghanKacak
Tasarım iyi olmuş,
hele şu banner :D
bizede lazım yha

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545

Onurcreed

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
16
Puanlar
13.420

SC-Riber

MC.SC-Riber.Games

Discord:

discord.io/sc-riber

Elmaslar
97
Puanlar
6.770
Twitter
@SC_Riber_Games
Sonunda emek verilmiş güzel bir sunucu. Tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Sunucu başarılı olmuş, her sistem de bir ayrıntı var ayrıntılar sunucuyu güzelleştirmiş.

Sunucuyu gezdim biraz hatalar olabilir ancak kısa süre içerisinde kapatılacağına inanıyorum.​

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı