Sol Reklam
Sağ Reklam

» YANGO • Xenforo Minecraft Teması | SATIŞLAR DURDURULDU

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus

SATIŞLAR DURDURULDU!!!

5b4JyO.jpg

NOT: Fiyatların neden bu kadar yüksek olduğunu sorabilirsiniz. Fiyatların yüksek olma sebebi gerçekten çok uğraştırıcı bir iş. Bu temayı yapabilmek için birçok kişi ile irtiabata geçtim ve birçok kişiden yardım aldım.

NOT2: Tema Xenith ve U.IX üzerine yapılmıştır. Tema lisanslıdır. Yakında farklı bir versiyonu çıkacak.

İNDİRİM 1 HAFTA GEÇERLİDİR!​

Son düzenleme:

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Açıkçası pek 120-170 TL hak edebileceğini düşünmüyorum. Önceki konunuzda geliştirmenizi ummuştum fakat pek bir farklılık görmedim.

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Açıkçası pek 120-170 TL hak edebileceğini düşünmüyorum. Önceki konunuzda geliştirmenizi ummuştum fakat pek bir farklılık görmedim.
Uzaktan öyle görünebilir fakat sizlere tema dışında verdiğim eklentilerde mevcut. Tek tema olarak algılamayın. Full kurulumun içinde neler olduğuna dair fikriniz var mı ? Bu yüzden özelden ulaşarak detaylıca bilgi alabilirsiniz. Yakında tek bu tema olmayacak, bu temayı alanlar V2 den indirimli bir şekilde yararlanabilecek. Arkadaşlarımın çoğu yabancı sitelerde 150 dolara veya daha yükseğe satıyorlar. PayPal kullanamadığım için satışta zorlanıyorum. Dolar üzerinden hesaplarsam tema fiyatlarını gayet uyguna sattığımı düşünüyorum.

Ekleme: Yakında custom tema satışı ile sizin isteğinize göre tema yapıcam ve fiyat sizin isteğinize göre değişecek.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Uzaktan öyle görünebilir fakat sizlere tema dışında verdiğim eklentilerde mevcut. Tek tema olarak algılamayın. Full kurulumun içinde neler olduğuna dair fikriniz var mı ? Bu yüzden özelden ulaşarak detaylıca bilgi alabilirsiniz. Yakında tek bu tema olmayacak, bu temayı alanlar V2 den indirimli bir şekilde yararlanabilecek. Arkadaşlarımın çoğu yabancı sitelerde 150 dolara veya daha yükseğe satıyorlar. PayPal kullanamadığım için satışta zorlanıyorum. Dolar üzerinden hesaplarsam tema fiyatlarını gayet uyguna sattığımı düşünüyorum.
Eğer durum böyleyse özürlerimi sunarım. Fakat bence en azından basitçe fikir yürütebileceğim bilgileri konu üzerinden vermeliydin. Hiç yoksa birkaç ipucu bırakmalıydın ki ben temanın bundan ibaret olduğunu düşünmeyeyim. Sonuçta satın almayacağım bir tema için gidip özelden bilgi mesajı atmam.

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Eğer durum böyleyse özürlerimi sunarım. Fakat bence en azından basitçe fikir yürütebileceğim bilgileri konu üzerinden vermeliydin. Hiç yoksa birkaç ipucu bırakmalıydın ki ben temanın bundan ibaret olduğunu düşünmeyeyim. Sonuçta satın almayacağım bir tema için gidip özelden bilgi mesajı atmam.
Zaten amacım da bu, insanlarda bu kadar basit görünen bir şey neden bu kadar pahalı sorusu oluşturmak istiyorum akıllarında. Zaten özelden ulaşan herkes demo sayfasından temayı inceleyebilecek. Bana ulaşması demek kesin alacağı anlamına gelemez. Bakar inceler öğrenir uygunsa alır. Yorumun için ben teşekkür ederim. Sana verdiğim cevapla insanlar anlatmak istediğimi anlayabilirler belki.

Alkyone

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Güzele benziyor iyi satışlar ;)

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Güzel hoşuma gitti tema. Daha iyi temalar yapabilirsin. Başarılar

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz
Hoş hoş olmuş, iyi satışlar.

Gamercaner

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Tasarımı çok iyi.

RaeLight

Back End Developer

Discord:

RaeLight#1932

Elmaslar
31
Puanlar
6.220
Minecraft
RaeLight
Tema gayet hoş ve sadece olmuş, Başarılar

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Hoş hoş olmuş, iyi satışlar.
Teşekkürler, eğer merak ettiyseniz daha detaylı bilgi almak için özelden ulaşabilirsiniz. İyi günler.
Tasarımı çok iyi.
Teşekkürler, eğer merak ettiyseniz daha detaylı bilgi almak için özelden ulaşabilirsiniz. İyi günler.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tema gayet hoş ve sadece olmuş, Başarılar
Teşekkür ederim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

• Güncelleme:
- İlk 1 hafta indirim bitmiştir.
- Konu tasarımı PC olmadığı için güncellenememektedir.

• Fiyat Değişiklikleri:
- İndirim bittiği için ilk paket 150tl, full paket 200tl olmuştur.

Son düzenleme:

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Bu fiyata heleki türkiye de çok ama çok zor ha website tasarimi ve benzeri konular türkiye de fazla gelişmiş olsaydi belki satabilirdin ek olarak yanliş anlamani istemem ama bir tema olarak görmiyorum eklentileri de varsaysak bile 200 tl aşiri bir miktar çünki belirli kişiler hazir script satişi yaparak 100 ve 150 tl ye satiyorlar ve gayet de iyi satiş yapiyorlar bence yerin de olsam hazir bir script yapmaya yönelirdim başarilar.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı