Sol Reklam
Sağ Reklam

XxxTentacion kimdir? neden öldürüldü?

_BaRiS

Be careful and no one should panic!
Elmaslar
261
Puanlar
7.270
Yer
Minecraft
XXXTentacion kimdir?

Jahseh Dwayne Onfroy, 23 Ocak 1998 doğumlu Xxxtenacion lakabıyla bilinen Amerikalı rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. Florida, Plantion'da doğup büyüyen Onfroy çocukluğunu Florida'nın Lauderhill şehrinde geçirdi. İlk şarkısını Haziran 2013'te yayınladı ve büyük bir başarı elde ederek popülerlik kazandı. İlk albümünü ise 25 Ağustos 2017'de çıkaran Onfroy profesyonel olarak sanatçılığını yürütmektedir.

Ünlü rap şarkıcısı silahlı saldırıda öldürüldü

Müzik dünyasında 'XXXtentacion' olarak bilinen Amerikalı ünlü rap müzik şarkıcısı Jahsey Dwayne Onfroy, Florida eyaletine bağlı Miami kentinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Çocukluğundan başlayarak başı sık sık belaya giren; ruhsatsız silah taşıma, soygun, kavga gibi nedenlerden dolayı birkaç kez hapis yatan ünlü şarkıcının Miami’de bir motosiklet mağazasından çıktıktan sonra uğradığı silahlı saldırıda yaralandığı belirtildi, saldırının ardından bir hastaneye kaldırılan 20 yaşındaki rap müzik şarkıcısı Onfroy’un yapılan bütün müdahalelere kurtulamadığı belirtildi. Onfroy’a birisi kırmızı maskeli 2 kişinin saldırdığı açıklanırken, Afrika asıllı oldukları iddia edilen saldırganların bir araçla olay yerinden kaçtıkları ifade edildi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şahsen çok sevdiğim şarkıcıydı. Neden öldüğünü vs. daha önceden öğrenmiştim ancak bilmeyenler için yararlı bir konu olmuş.

_BaRiS

Elmaslar
261
Puanlar
7.270
Yer
Minecraft

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Öldüğünü yeni öğreniyorum yazık olmuş.​

_BaRiS

Elmaslar
261
Puanlar
7.270
Yer
Minecraft
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı