Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı ⚡ Xray-Detector ⚡ The Basic Xray Tracker ✨ With Turkish and English Support!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
başlık neden ingilizce sormayın spigotmcye böyle koydum ._. ve skript bilgim aşırı fazla değil o yüzden cevap kısmında bana ders vermeye çalışmayın yavaş yavaş her şeyi öğrenmeye çalışıyorum.
giris.png
features.png

İndirme Linki / Download Link
BB Kod (Rich):
command /xraymessage [<text>]:
    permission: xraymessage.onoff
    permission message: &4Hey, Xray mesajlarını kapatıp açmak için yeterli yetkin yok!
    trigger:
        if arg-1 is "off":
            remove "%player%" from {xraymessage::*}
            send "&cBaşarıyla kapatıldı!"
        if arg-1 is "on":
            add "%player%" to {xraymessage::*}
            send "&aBaşarıyla açıldı!"
        if arg-1 is not set:
            open chest with 1 rows named "&0Xray Mesajlarını Aç/Kapat" to player
            wait 3 ticks
            format slot 0 of player with lime stained glass pane named "&aChat Mesajlarını Aktif Etme" with lore "&7Buraya tıkla!" to run [execute player command "/xraymessage on"]
            format slot 8 of player with red stained glass pane named "&cChat Mesajlarını Deaktif Etme" with lore "&7Buraya tıkla!" to run [execute player command "/xraymessage off"]

on first join:
    add "%player%" to {xraymessage::*}
    send "&aXray mesajlarını alıyorsun. Kapatmak için &c/xraymessage off &akomutunu gir." to player

on block break:
    loop {xraymessage::*}:
        set {_x} to loop-value parsed as player
    if event-block is diamond ore:
        send "&f%player% &7adlı oyuncu az önce &bElmas Cevheri &7kırdı." to {_x}
    else if event-block is gold ore:
        send "&f%player% &7adlı oyuncu az önce &eAltın Cevheri &7kırdı." to {_x}
    else if event-block is iron ore:
        send "&f%player% &7adlı oyuncu az önce &fDemir Cevheri &7kırdı." to {_x}
    else if event-block is emerald ore:
        send "&f%player% &7adlı oyuncu az önce &aZümrüt Cevheri &7kırdı." to {_x}
    else if event-block is ancient debris:
        send "&f%player% &7adlı oyuncu az önce &4Antik Kalıntı &7kırdı." to {_x}

/xraymessage - xraymessage.onoff

destek için discord adresim BRKN#0929​

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hep basit Skript yapımlarından sıkılmıştık. Sonunda güzel bir Skript'e imza atmışsınız. Elinize sağlık, çok beğendim ;) <3

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan

Hep basit Skript yapımlarından sıkılmıştık. Sonunda güzel bir Skript'e imza atmışsınız. Elinize sağlık, çok beğendim ;) <3
Teşekkür ederim <3 Başta belirttiğim gibi daha tam olarak skript bilmediğim için bana göre iyi bilen kişilere soruyorum, araştırıyorum ve öğreniyorum. Ondan sonra zaten paylaşıyorum. Geliştirmem aralıklarla 3 gün oldu fikir ve öğrenme açısından (en çok loop konusunda takıldım). Bunu MC-TR'de paylaşmaktan bile aslında pek emin değildim her an skripti iyi bilenler gelip linçleyebilir diye. Güzel ve yapılabilir bir öneri sunarsanız evet yaparım. Herkese iyi günler ve iyi kullanımlar :)

Hidan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan
Kurallar gereği skriptini BBKOD içerisine alıp konu içerisinde paylaşmalısın.

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Eğer yeniyisen çok başarılı olmuş :D bende 4 yıldır Scripterim hiç kendimi bu kadar geliştirmedim xd şuan Java ögreniyorum

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Eğer yeniyisen çok başarılı olmuş :D bende 4 yıldır Scripterim hiç kendimi bu kadar geliştirmedim xd şuan Java ögreniyorum
Ben eskiden küçük skriptler denerdim. Eskiden diyorum çünkü bi en aşağı 6 ay geçmiştir üzerinden. Dedim hem sunucuma hem de insanların kullanması için bu skripti yapayım, ve yaptım. Teşekkür ederim :D

bilektugrul

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

bilektugrul

Elmaslar
241
Puanlar
13.675
Minecraft
bilektugrul
hacı abim. neden sunucuya ilk kez giren adamı o listeye alıyon ki? ya oyuncuysa? biri blok kırınca listeyi loopluyon da, tekil variable kullanıyon, eğer 20 kişi varsa sadece listenin sonundaki adam görcek? neden yıllardır bozuk diye bağırıp çağırdığımız skq guilerini kullanıyon? neden güzelim oyuncuları texte çeviriyon? xrayın nesini takip ediyor bu arada bu, adamlar her elmas falan kırdıklarında xray kullanmış mı oluyolar?
pfffffffff

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
hacı abim. neden sunucuya ilk kez giren adamı o listeye alıyon ki? ya oyuncuysa? biri blok kırınca listeyi loopluyon da, tekil variable kullanıyon, eğer 20 kişi varsa sadece listenin sonundaki adam görcek? neden yıllardır bozuk diye bağırıp çağırdığımız skq guilerini kullanıyon? neden güzelim oyuncuları texte çeviriyon? xrayın nesini takip ediyor bu arada bu, adamlar her elmas falan kırdıklarında xray kullanmış mı oluyolar?
pfffffffff
başlık neden ingilizce sormayın spigotmcye böyle koydum ._. ve skript bilgim aşırı fazla değil o yüzden cevap kısmında bana ders vermeye çalışmayın yavaş yavaş her şeyi öğrenmeye çalışıyorum.
tamam, sende haklısın fakat yapabileceğim bir şey yok bende yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum dediğim gibi. isteyen kullanır ben bu şekilde bir sürü adam banlıyorum kendi sunucumda. çünkü xray korumaları düzgün değil 1.16.3'te. oyuncular bana bildiriyor ben adamı tespit ediyorum xray olduğu belli olunca banlıyorum bence basit bir sistem. neden bu kadar sinirle yaklaştın anlamadım. neyse iyi forumlar.

bilektugrul

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

bilektugrul

Elmaslar
241
Puanlar
13.675
Minecraft
bilektugrul
tamam, sende haklısın fakat yapabileceğim bir şey yok bende yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum dediğim gibi. isteyen kullanır ben bu şekilde bir sürü adam banlıyorum kendi sunucumda. çünkü xray korumaları düzgün değil 1.16.3'te. oyuncular bana bildiriyor ben adamı tespit ediyorum xray olduğu belli olunca banlıyorum bence basit bir sistem. neden bu kadar sinirle yaklaştın anlamadım. neyse iyi forumlar.
bu kodda ağır bilgi gerektirecek hiçbir şey yok. kafası çalışan adam bunu 10 saniyede yapar. madem bilmiyorsun, forumda milletle paylaşmak yerine bilen birilerine git nasıl olmuş, neyini değiştirebilirim diye sor. insanlar burda bunu görüp matah bir şey sanıp alıyor kullanıyor.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Çok garip bir skript işe yarar mı bilmiyorum ama eğer yarıyorsa Survival sunucularının vazgeçilmezi olabilir.

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ender#2000

Elmaslar
360
Puanlar
6.035
Yer
Adana
Minecraft
RuhunGenciVEVO
Facebook
Enderhrrrrrr
Twitter
Enderhrrrrrr
Spigotun seçenekleri varken niye bunu tercih edelim?

Ayrıca tüm oyuncular birkaç kez yoğun olarak loopluyor bu feci lag yaptırabilir yüksek oyuncu sayılarında

BRKN

deli
Yasaklandı

Discord:

BRKN#0929

Elmaslar
220
Puanlar
13.870
Minecraft
LordBorakan
Spigotun seçenekleri varken niye bunu tercih edelim?

Ayrıca tüm oyuncular birkaç kez yoğun olarak loopluyor bu feci lag yaptırabilir yüksek oyuncu sayılarında
aynı cevabı tekrar tekrar vermeme gerek yok herhalde loop konusunda? spigotun seçenekleri işe yaramazsa manuel olarak bu var. ben 10 onlinede kullanıyorum bir sıkıntıya rastlamadım.

S

Syex

Ziyaretçi
başaralı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı