Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü XP!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Emrorem
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Arkadaşlar rıca etsem şöyle bir skript yaparmısınız. Server'da kişi 1 kömür bloğu kırdığında 1 xp kazanacak. Yani ben kazma ile 1 kömür bloğu kırdığımda bana 1 xp gelecek. Her kırdıgığımda 1xp eklenecek. Şimdiden teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Teşekkürler dostum! ayrıca bir isteğim daha var. Oyunda oyuncu her saman balyasını kırdığında 0.50 xp kazansın ancak saman balyası yere düşmesin bunu yapabilirmisiniz. Aynı kömür bloğu sistemi gibi sadece xp'si daha düşük ve saman balyasını kırınca yere düşmeyecek.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Dostum item silmekte hata veriyor. drops kısmı hatalı.
76kOQW.png

Bi bak hocam

HTML:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Hepsini yükledim ancak yine aynı hatayı veriyor. Skript'teki drop kodu hatalı.[DOUBLEPOST=1516621266,1516619533][/DOUBLEPOST]
Hepsini yükledim ancak yine aynı hatayı veriyor. Skript'teki drop kodu hatalı.

hatayı yapmışım k.b hocam

şunu deneyin

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı