Sol Reklam

XenForo SMTP AYARI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
Genel Sorumlu
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Merhaba Arkadaşlar Sunucumun Forum Sitesini Açmak İçin Uğraşıyorum Açmadan Bütün Eksiklerini Tamamlamak İstiyorum. SMTP AYARINDA Sıkıntı Çekiyorum Hata Veriyor LocalHostumda Deniyorum. Birde Hesap Yükseltmeleri Ekledim Kendimi Manuel Olarak Premium Verdim Fakat Tag Gelmedi Bu Sorunuda Nasıl Çözebilirim.

bLgZmZ.png

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Mail ayarları biraz karışıktır. Bu forumda bilen biri var mı bilmiyorum ancak diğer xenForo Destek forumlarından yardım alabilirsiniz.
Ek olarak premium tagının otomatik gelmesi için Screenshot bu resimde gördüğünüz gibi ek üye gruplarından premium grubunu seçip kaydetmelisiniz.

Himalaya

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
36
Puanlar
8.930
Localhost üzerinden xenforo'Ya smtp ayarı yapman zor. Ücretsiz / Ücretli hosting alarak bu durumu düzeltebilirsin. Çözemez isen özele gel yardımcı olurum.

IExlusive

Genel Sorumlu
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Localhost üzerinden xenforo'Ya smtp ayarı yapman zor. Ücretsiz / Ücretli hosting alarak bu durumu düzeltebilirsin. Çözemez isen özele gel yardımcı olurum.
Ücretli/Ücretsiz Hosting Aldım Fakat Kurulum Aşamasına Gelemiyorum Dostum.[DOUBLEPOST=1505838068,1505837902][/DOUBLEPOST]
Mail ayarları biraz karışıktır. Bu forumda bilen biri var mı bilmiyorum ancak diğer xenForo Destek forumlarından yardım alabilirsiniz.
Ek olarak premium tagının otomatik gelmesi için Screenshot bu resimde gördüğünüz gibi ek üye gruplarından premium grubunu seçip kaydetmelisiniz.
Hocam Bi Kullancıyı Susturcam Bunu Nasıl Sağlıyabilirim. Birde Bir Kullanıcı Yasakladığım An Yasaklandı Tagını Nasıl Bağlıyabilirim.

Himalaya

Elmaslar
36
Puanlar
8.930
Ücretli/Ücretsiz Hosting Aldım Fakat Kurulum Aşamasına Gelemiyorum Dostum.[DOUBLEPOST=1505838068,1505837902][/DOUBLEPOST]
Hocam Bi Kullancıyı Susturcam Bunu Nasıl Sağlıyabilirim. Birde Bir Kullanıcı Yasakladığım An Yasaklandı Tagını Nasıl Bağlıyabilirim.
Üyeler » Üye Grupları » Üye grubu ekle bölümüne gel. "yasaklandı" grubu ekle. Tüm yetkileri kapat. Forumu görüntüleme dahil. Daha sonra üyeler » uyarılar » Uyarı oluştur. Gruplardan yasaklandı tagını seç ve kaç ceza puanın'da verileceğini ayarla.. Bu tarz sorunlar için xenforo destek forumlarına başvur. Örneğin 1. Tıkla , 2. Tıkla

IExlusive

Genel Sorumlu
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Üyeler » Üye Grupları » Üye grubu ekle bölümüne gel. "yasaklandı" grubu ekle. Tüm yetkileri kapat. Forumu görüntüleme dahil. Daha sonra üyeler » uyarılar » Uyarı oluştur. Gruplardan yasaklandı tagını seç ve kaç ceza puanın'da verileceğini ayarla.. Bu tarz sorunlar için xenforo destek forumlarına başvur. Örneğin 1. Tıkla , 2. Tıkla
Dostum Konumu İstediğim Yere İstediğim Platforma açarım. Bu Sizi İlgilendirmez.

Himalaya

Elmaslar
36
Puanlar
8.930
Dostum Konumu İstediğim Yere İstediğim Platforma açarım. Bu Sizi İlgilendirmez.
demek istediğim o platformlara açarsan daha hızlı yardım alırsın.Yanlış anlayıp yorum atmassan sevinirim. Sana yardımcı olmaya çalışıyorum burada.

IExlusive

Genel Sorumlu
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
demek istediğim o platformlara açarsan daha hızlı yardım alırsın.Yanlış anlayıp yorum atmassan sevinirim. Sana yardımcı olmaya çalışıyorum burada.
Oralara Çoktan Başvurdum Yanıtımı Alamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı