Sol Reklam
Sağ Reklam

Xenforo resim kategori hatası

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
mutlu yıllar dilerim herkese
aldığım hata şöyle her temada oluyor böyle bir hata versiyon uyumsuzluğu olmadığından yüzde yüz eminim hiçbirşekilde resimler gözükmüyor yarısı çıkıyor yada hiç çıkmıyor ne arka plan çıkıyor ne forum resimleri kategorilerde 10 tane kutucuk ve 10 kutucukta resim olması gerekirken ilginçtirki hiç göstermiyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran alıntısında mavi çizgi ile çizdiğim yerler hatalıdır arka planıda var ama arka planıda göstermiyor.

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
12.305
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
Resimler ftp üzerinde mi yoksa belirli bir siteye upload edip css olarak mı eklediniz temaya

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
Resimler ftp üzerinde mi yoksa belirli bir siteye upload edip css olarak mı eklediniz temaya
Plesk panelinden upload edip temayı rar'lı şekilde https ana klasörüne atıp xml ile çalıştırdım yanlış yaptıysam doğrusunu anlatabilirmisiniz.

Ravolt

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Emektar

Discord:

Ravolt#8521

Elmaslar
489
Puanlar
12.305
Yer
İstanbul
Minecraft
Ravolt
HazretiDraven#8237 ekler misiniz.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
mutlu yıllar dilerim herkese
aldığım hata şöyle her temada oluyor böyle bir hata versiyon uyumsuzluğu olmadığından yüzde yüz eminim hiçbirşekilde resimler gözükmüyor yarısı çıkıyor yada hiç çıkmıyor ne arka plan çıkıyor ne forum resimleri kategorilerde 10 tane kutucuk ve 10 kutucukta resim olması gerekirken ilginçtirki hiç göstermiyor.
Eki Görüntüle 101210
Ekran alıntısında mavi çizgi ile çizdiğim yerler hatalıdır arka planıda var ama arka planıda göstermiyor.
Eğer xenforo veya tema nulled yani warez ise böyle hatalarla karşılaşman normal. Bu arada Xenforo 1 mi yoksa 2 mi kullanıyorsunuz?

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet

IExlusive

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.
MinePass
Premium
Emektar
Elmaslar
208
Puanlar
14.070
Yer
İzmir
Öncelikle tema dosyalarını styles kısmına atman lazım daha sonra ise .xml olarak siteden yükleyerek çözebilirsin. Eğer devam ediyorsa hala Discord: IExlusive#4486 Ekleyerek ulaşabilirsin.

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Temanın klasöründeki styles vs gibi dosyaları ftp aracılığı ile gereken yerlere yüklemelisin. Ardından admin panelinden styles kısmından temanızın .xml dosyasını import etmelisiniz.

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
Temanın klasöründeki styles vs gibi dosyaları ftp aracılığı ile gereken yerlere yüklemelisin. Ardından admin panelinden styles kısmından temanızın .xml dosyasını import etmelisiniz.

mesela dostum örnek verim
Rar'ın içinde mesela

Styles Klasörü ve örnek verim src,js gibi klasörler var bu üçü o klasörlerin içindekini FTP ilemi atacağım yani src js içindeki dosyaları siteye atıpmı yapıcam yoksa direk Rar olarakmı atıcam ana dizine sonunu pek anlatamamış olabilirim

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Rarın içindeki dosyaları çıkartın. Src klasörü içindeki dosyaları ftp üzerinden src klasörünün içine atın. Js klasörü içindeki dosyaları ftp üzerinden js klasörünün içine atın. Styles klasörü içinde aynı işlemi yapın. Daha sonrasında temanın xml dosyasını panel üzerinden import edin.

AndQ7

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
40
Puanlar
3.820
Minecraft
Lenglet
Rarın içindeki dosyaları çıkartın. Src klasörü içindeki dosyaları ftp üzerinden src klasörünün içine atın. Js klasörü içindeki dosyaları ftp üzerinden js klasörünün içine atın. Styles klasörü içinde aynı işlemi yapın. Daha sonrasında temanın xml dosyasını panel üzerinden import edin.

hocam peki son sorum daha olucak src ve js klasöründeki dosyaların tümünü silip yenilerini atıyoruz dimi

Citrus

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
hocam peki son sorum daha olucak src ve js klasöründeki dosyaların tümünü silip yenilerini atıyoruz dimi
Tümünü silmek derken ? Sen dosyaları at ftp üzerinden yenisiyle değiştir tarzı birşey gelirse değiştir.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@AndQ7 son durum nedir ? Düzeldiyse konuyu kilitletebilirsin.

Son düzenleme:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı