• MC-TR.COM YouTube Kanalı Açılmıştır!
    Merhaba Ziyaretçi! MC-TR.COM olarak geçtiğimiz günlerde YouTube kanalımızı açtık ve ilk videomuzu sizler için yayınladık. İlerleyen günlerde büyüyen ekibimiz ve yeni video içeriklerimiz ile karşınızda olacağız. YouTube kanalımıza herkesi bekliyoruz!

Bulundu Wynncraft Tr Discord Server:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lessa199

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
Discord
Lessa199#2235
Bu sunucuyu Türk oyuncuların birbiriyle iletişim halinde olabilmeleri ve birlikte vakit geçirebilmeleri için kurdum. Araştırmalarıma göre bir sürü Türk oyuncu olmasına rağmen Türklerin vakit geçirebilmelerini sağlayacak bir discord sunucusu bulamadım ve bu yüzden bu sunucuyu kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
76
Puanlar
4.145
Minecraft
Bu sunucuyu Türk oyuncuların birbiriyle iletişim halinde olabilmeleri ve birlikte vakit geçirebilmeleri için kurdum. Araştırmalarıma göre bir sürü Türk oyuncu olmasına rağmen Türklerin vakit geçirebilmelerini sağlayacak bir discord sunucusu bulamadım ve bu yüzden bu sunucuyu kurdum.
Evet bende öyle düşündüm ve bende geçenlerde biroyun sunucusu açtım ve bu inanılmaz gelişmiş sistemli bir sunucu olmakla birlikte içerisinde sunucunun örneğin valorant kanallarında durumunda onaylı valorant oynuyor yazarak insanlarla valorant oynarsa valorant coin veriyor ve bu valorant marketinde vp gibi çeşitli hediyeler satın alabiliyor aktifliğe görede sunucuda yetkili oluyor.

batuhanacar

Çok söze gerek yok, biz geliyoruz
Yasaklandı
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
480
Puanlar
1.760
Yer
forumu bıraktı.
Discord
forumu bıraktı.
Discord linki koyabilmek için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı