www.predunyam.com - Ucuz ve kaliteli Minecraft sahibi olmak ister misiniz ? Sadece 2.90 TL

Daha önce hiç Predunyam'dan alışveriş yaptın mı ?

• Oy Verenler
    82

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
380
Puanlar
4.440
En Sevdiğim Sorudur Oyunun Geliştiricisinden Daha Ucuza (Bedava Sayılır Gibi) Nasıl Legal Olarak Bu Hesapları Alabiliyor ve Satabiliyorsunuz.
1566379799177.png

xBuhariPvP

MC-TR :(
Emekli
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Puanlar
4.040
Discord
*xBuhariPvP* #8356
Minecraft
x_Buhari_PvP
1 Tane almıştım ve sanırım bu 15. değiştirme falan oldu ve kullanıcı adları gidiyor. Eğer paranız yok ise altın demir paket falan bakmayın. Epostası sizde olsun yoksa hesabın gerçek sahibi alıyor. Elmas , zümrüt paket alın. Biraz pahalı ama 15 kere değiştirmeye değiyor.

iAliOsman_TR

Zombi Geldi, Beni Yedi
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
178
Puanlar
1.240
Steam
iAliOsman_TR
Discord
iAliOsman_TR#2954
Minecraft
iAliOsman_TR
Daha önce 5 defa bu siteyi tercih ettim hepside şuanda elimde 2 senedir kullanıyorum saolun.

RisardHacker

Coder - Pluginer - Sunucu Sahibi - Kiralık İnsan
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
158
Puanlar
2.190
Discord
RisardHacker/Eren#7441
Minecraft
RisardHacker
Zamanında 7.50 TL'lik paket vardı Pro Paket. 1 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı çekmedim.

AeroCS

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
649
Puanlar
4.440
Discord
AeroCS#8462
PayTR'ye her önüne gelen başvuramıyor. Şahıs veya limited şirketi olmanız gerek. Platiyi duyup gelenler belgesiz shopiere başvurup basit bir html template düzenleyip "piremiyum" satış sitesi açtığı ve otomasyon sistemi olmadığı için adam akıllı göndermeyip plati gibi saçma salak sitelerden aldıkları için işini düzgün yapanlar b*ka tutuluyor. Bu yüzden işinin ehli insanlar,firmalar dolandırıcı olarak adlandırıyor. Aldığınız ürünün faturasını ister e-fatura isterseniz evinize kadar gönderirler çünkü fatura kesmekte yükümlüler. Hem paytr'de mağazası olan fatura kesmek zorunda, paytr zaten ayrı fatura kesiyor.

Hesaplar gidebilir gayet normal, ikinci el sonuçta sıfır almıyorsunuz ki bunu bilerek alıyorsunuz belirtiliyor.. Premium zevkini hiç yaşamadıysanız cebinizde paranız yoksa iki günlüğüne de olsa zevkini tat. Gitti mi zaten şirket gerekli değişimi yapar yenisini gönderir. Ürünleri garantili mi evet.

Şuan da bu konuya yazan herkes genel olarak konuyu baltalamış durumda. Baltalamış gibi olmak istemem yazmakla olmuyor. Predunyam'ın ne müşterisiyim ve herhangi bir bağım yok. Sadece işiniz konuyu baltalamak ve bilip bilmeden boş boş konuşarak konu kirletmek.

@Predunyamcom moderatörlerden ve üst yönetimden konuda ki gereksiz mesajları silmeleri için ricada bulunun zaten gereken yapılır, ceza kesilecek olana cezası kesilir.

Predunyamcom

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
8
Puanlar
60
PayTR'ye her önüne gelen başvuramıyor. Şahıs veya limited şirketi olmanız gerek. Platiyi duyup gelenler belgesiz shopiere başvurup basit bir html template düzenleyip "piremiyum" satış sitesi açtığı ve otomasyon sistemi olmadığı için adam akıllı göndermeyip plati gibi saçma salak sitelerden aldıkları için işini düzgün yapanlar b*ka tutuluyor. Bu yüzden işinin ehli insanlar,firmalar dolandırıcı olarak adlandırıyor. Aldığınız ürünün faturasını ister e-fatura isterseniz evinize kadar gönderirler çünkü fatura kesmekte yükümlüler. Hem paytr'de mağazası olan fatura kesmek zorunda, paytr zaten ayrı fatura kesiyor.

Hesaplar gidebilir gayet normal, ikinci el sonuçta sıfır almıyorsunuz ki bunu bilerek alıyorsunuz belirtiliyor.. Premium zevkini hiç yaşamadıysanız cebinizde paranız yoksa iki günlüğüne de olsa zevkini tat. Gitti mi zaten şirket gerekli değişimi yapar yenisini gönderir. Ürünleri garantili mi evet.

Şuan da bu konuya yazan herkes genel olarak konuyu baltalamış durumda. Baltalamış gibi olmak istemem yazmakla olmuyor. Predunyam'ın ne müşterisiyim ve herhangi bir bağım yok. Sadece işiniz konuyu baltalamak ve bilip bilmeden boş boş konuşarak konu kirletmek.

@Predunyamcom moderatörlerden ve üst yönetimden konuda ki gereksiz mesajları silmeleri için ricada bulunun zaten gereken yapılır, ceza kesilecek olana cezası kesilir.
Duygularımıza tercüman olmuşsunuz çok teşekkür ederiz, bizi farklı sitelerle karşılaştırmaları çok büyük bir saçmalık diğerleri 13-14 yaşındaki çocuklar yönetiyor bizim şirketimizde 4 adet sadece desteğe bakan 2 adet yazılım ve 1 adet muhasebeci çalışmakta ve şikayetçi olanların %90'ı farklı sitelerin sahipleri ve sistemi bilmeyen kişiler hesapta herhangi bir sorun olduğunda size özel olarak sipariş linki oluşturulmakta, tek yapmanız gereken değişim butonuna tıklamak, 2-3 saat içinde kontrol edilip yeni hesap verilmekte.

drceria

Play.TrRise.com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
113
Puanlar
590
Discord
drceria#2220
Minecraft
drceria

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Editör Şefi
Sosyal Medya Sorumlusu
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
3.909
Puanlar
9.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Hem ucuza hesap alıp hem de garanti bekleyen arkadaşları anlamıyorum. Madem böyle bir sıkıntınız var kapı gibi 24 £'yu ödeyin.

HamzaAlmendi

BigBang mi olsak?
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
146
Puanlar
2.190
Discord
MrMirhan#1583
Minecraft
MrMirhan
Denemediğim bir yer olmasına rağmen burası da sadece gömme odaklı bir konuya dönmüş sanırım. İçinde olduğum işlerden birisi olduğu için hesap alım satım "legal" liği kısmını tam oturtmadan kafanızda iç kısmı görmeden bir firmaya yüklenmeyin derim bu kadar. Yaptığınız sadece baltalamak oluyor çünkü. İyi forumlar :;p:;p

Burakcan

Demir Cevheri Gibiyim
Emekli
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
845
Puanlar
4.440
Discord
Burakcan#0001
Firmanın desteğini buradan alamazsınız, sorun yaşadıysanız destek talebi açın. Olsun bitsin, sorun yaşayıp destek talebi açamam diyen kişiler vardı konuda, sildim.

Baltalamalar silindi, tekrarı halinde uyarı verilecek.

Arda | Nights

Nights Team | Hayalindeki Gerçek Olsun!
Onaylı Satıcı
Nights Team
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
142
Puanlar
1.440
Steam
FalcoNN