Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü WorldGuard

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Herkese Merhaba Arkadaşlar. Şimdi Ben Bir SG Sunucusu Kurdum. MultiArena ve Şuan 9 Arena Var. Şimdi Sorunum Şu. Çok Geç Açılıyor. preparing spawn area Diyerek Tüm Haritaları Yüklüyor. Yüklemesi de Çok Uzun Sürüyor. 3 gb Verdim 1 gb Verdim 5-6 gb Ram Verdim Durum Yine Aynı. Öneriniz Nedir?

ErenOFC

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
219
Puanlar
13.860
Pek bir bilgim yok o plugin hakkında ama bence herkesde öyledir yani mapler çoğaldıkça geç açılıyordur

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Pek bir bilgim yok o plugin hakkında ama bence herkesde öyledir yani mapler çoğaldıkça geç açılıyordur
En Son FAWE i Denedim Hiçbir İşe Yaramadı. Anlamıyorum Bu Olayı. En Son WG'yi Silicem

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Bunun fawe ile alakası yok ki ? Tamamen SurvivalGames ile alakası var. Geç açılması normal olabilir hani o ara bağlantı felan zırt pırt derken olamaz mı ?

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
En Son FAWE i Denedim Hiçbir İşe Yaramadı. Anlamıyorum Bu Olayı. En Son WG'yi Silicem
Bunun fawe ile alakası yok ki ? Tamamen SurvivalGames ile alakası var. Geç açılması normal olabilir hani o ara bağlantı felan zırt pırt derken olamaz mı ?
Öyle Bir Şey Olması Saçmaydı Ama Gece Bu Olayı Çözdüm. Sorun Harita Boyutlarıydı. Yani 280 MB'lık Harita Olunca Fevri Dönüyor Sunucunun :D

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Konu kilit.

Öyle Bir Şey Olması Saçmaydı Ama Gece Bu Olayı Çözdüm. Sorun Harita Boyutlarıydı. Yani 280 MB'lık Harita Olunca Fevri Dönüyor Sunucunun :D
Screenshot

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı