Sol Reklam

Çözüldü WorldGuard sorunu!

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Öncelikle Merhaba

VIP Hammadde'ler spawn mapinde bulunuyor ve ayrı wg atamıyorum.
Spawn WGsi engel oluyor.

Nasıl yapabilirim?

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Spawn ın WG ismi "Spawn", VIP hammaddedeki birinci bölümün ismi (yani demirvip, altınvip falan diye ayırdıysan şuan demirvip için olanı söylüyorum, her bölüm için tekrar yapıcaksın) "demirvip1" olsun. İkisine de WG attıktan sonra " /region setparent demirvip1 spawn " komutunu yazıyosun. Sonra " /rg flag demirvip1 entry deny " yazıyorsun ki diğer oyuncular buraya giremesin. En son olarak ta " rg addmember demirvip1 g:demirvip " yazıyosun. demirvip1 WG'nin adı, en sonraki demirvip de VIP grubunun GroupMaganer'daki ismi. İstersen Youtube'da araştırarak bunun videolarına ulaşabilirsin.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Spawn ın WG ismi "Spawn", VIP hammaddedeki birinci bölümün ismi (yani demirvip, altınvip falan diye ayırdıysan şuan demirvip için olanı söylüyorum, her bölüm için tekrar yapıcaksın) "demirvip1" olsun. İkisine de WG attıktan sonra " /region setparent demirvip1 spawn " komutunu yazıyosun. Sonra " /rg flag demirvip1 entry deny " yazıyorsun ki diğer oyuncular buraya giremesin. En son olarak ta " rg addmember demirvip1 g:demirvip " yazıyosun. demirvip1 WG'nin adı, en sonraki demirvip de VIP grubunun GroupMaganer'daki ismi. İstersen Youtube'da araştırarak bunun videolarına ulaşabilirsin.

Sadece setparent kısmını bilmiyordum.
Sizin sayenizde öğrenmiş oldum.
Sağolun
Konu kilit.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı