Rehber WorldEdit ile sunucuyu çökertme! ÖNLEM

Sharped

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
200
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198930563875
Discord
Sharped
Minecraft
Sharped
Selam dostlar. Bazenleri Minecraft'ta takılırken görüyorum. World Edit açığı olan sunucular say say bitmiyor. Bundan dolayı size bir tavsiye. World Edit pluginin'in son sürümünü indirin. Artık //calc Kodlarıyla sunucu çökertmeye çalışan insanlar sunucunuzu çökertemeyecektir.

canhucko

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
38
Puanlar
2.890
Discord
Can Öztürk#6167
Minecraft
KnightTR
Bilmeyenler için yararlı bir konu. Çok kişi gördüm buna çözüm bulamayan

akıner

UnBalanced
Genel Destek
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
471
Puanlar
3.940
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Tek calc kodu değil //calc //eval //solve /worldedit:calc gibi komutlar ilede çökertiliyor world edit crash fix en iyi şekilde çözer bu sıkıntıyı.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Normal Editör
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.506
Puanlar
6.290
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Gerçekten bu konuyu açmanız çok doğru olmuş. Birçok insan bu olayı bilmediğinden dolayı binlerce koruma eklentisi arıyor.

WinterNovus

Koydum Çalışma Masasını
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Puanlar
60
Steam
baranberke2
Discord
ByLien#4140
Minecraft
ByLien
Güzel bir başlık fakat bu komut buglarıyla uğraşmak yerine direk girilebilir komutları belirleyip onlar dışındakiler için cancel event yaptıran skript yazmak en güzeli.

akıner

UnBalanced
Genel Destek
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
471
Puanlar
3.940
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Güzel bir başlık fakat bu komut buglarıyla uğraşmak yerine direk girilebilir komutları belirleyip onlar dışındakiler için cancel event yaptıran skript yazmak en güzeli.
Gerek yok skripte world edit crash fix plugini veya son sürüm world edit engelliyor zaten

WinterNovus

Koydum Çalışma Masasını
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Puanlar
60
Steam
baranberke2
Discord
ByLien#4140
Minecraft
ByLien
Gerek yok skripte world edit crash fix plugini veya son sürüm world edit engelliyor zaten
Sadece WE komutlarından bahsetmiyordum, genel itibariyle konuştum. Belki de hala keşfedilmemiş birçok buglı komut mevcut oyunda. Bu olmasa bile, sunucu sahiplerinin çoğu bilmediği tonla plugin kullanıyorlar, belki de bu pluginlerde de komut açığı var. Yani ihtimaller sınırsız.

kettchapp

Yay Yok, İskelet Yok
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
119
Puanlar
740
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Benim bildiğim we'nin son sürümünde //calc gibi komutları gamemode 1'de olmadığın veya op olmadığın sürece kullanamıyorsun.

xYaqiz

Boşuna dönüyorsun dünya! Okeyin ikisi de bende.
Genel Destek
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
248
Puanlar
340
Discord
Yaqiz#9063
Minecraft
Yaqiz
Selam dostlar. Bazenleri Minecraft'ta takılırken görüyorum. World Edit açığı olan sunucular say say bitmiyor. Bundan dolayı size bir tavsiye. World Edit pluginin'in son sürümünü indirin. Artık //calc Kodlarıyla sunucu çökertmeye çalışan insanlar sunucunuzu çökertemeyecektir.
Bunun için komut engelleme pluginini de kullanabilirler. Bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz ve istediğiniz komutları engelleyebilirsiniz.

Yukarı