Rehber WorldEdit ile sunucuyu çökertme! ÖNLEM

Sharped

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Selam dostlar. Bazenleri Minecraft'ta takılırken görüyorum. World Edit açığı olan sunucular say say bitmiyor. Bundan dolayı size bir tavsiye. World Edit pluginin'in son sürümünü indirin. Artık //calc Kodlarıyla sunucu çökertmeye çalışan insanlar sunucunuzu çökertemeyecektir.

canhucko

Creeper Evimi Patlattı
RiseRuins
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
172
Bilmeyenler için yararlı bir konu. Çok kişi gördüm buna çözüm bulamayan

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.142
Tek calc kodu değil //calc //eval //solve /worldedit:calc gibi komutlar ilede çökertiliyor world edit crash fix en iyi şekilde çözer bu sıkıntıyı.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.288

Gerçekten bu konuyu açmanız çok doğru olmuş. Birçok insan bu olayı bilmediğinden dolayı binlerce koruma eklentisi arıyor.

WinterNovus

Koydum Çalışma Masasını
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Güzel bir başlık fakat bu komut buglarıyla uğraşmak yerine direk girilebilir komutları belirleyip onlar dışındakiler için cancel event yaptıran skript yazmak en güzeli.

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.142
Güzel bir başlık fakat bu komut buglarıyla uğraşmak yerine direk girilebilir komutları belirleyip onlar dışındakiler için cancel event yaptıran skript yazmak en güzeli.
Gerek yok skripte world edit crash fix plugini veya son sürüm world edit engelliyor zaten

WinterNovus

Koydum Çalışma Masasını
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
20
Gerek yok skripte world edit crash fix plugini veya son sürüm world edit engelliyor zaten
Sadece WE komutlarından bahsetmiyordum, genel itibariyle konuştum. Belki de hala keşfedilmemiş birçok buglı komut mevcut oyunda. Bu olmasa bile, sunucu sahiplerinin çoğu bilmediği tonla plugin kullanıyorlar, belki de bu pluginlerde de komut açığı var. Yani ihtimaller sınırsız.

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
TEONCREATIVE
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
305
Benim bildiğim we'nin son sürümünde //calc gibi komutları gamemode 1'de olmadığın veya op olmadığın sürece kullanamıyorsun.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
313
Selam dostlar. Bazenleri Minecraft'ta takılırken görüyorum. World Edit açığı olan sunucular say say bitmiyor. Bundan dolayı size bir tavsiye. World Edit pluginin'in son sürümünü indirin. Artık //calc Kodlarıyla sunucu çökertmeye çalışan insanlar sunucunuzu çökertemeyecektir.
Bunun için komut engelleme pluginini de kullanabilirler.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bağlantıdan ulaşabilirsiniz ve istediğiniz komutları engelleyebilirsiniz.

Cradeyr

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
71
Tam server açacakken bu konuyu görmem iyi oldu teşekkürler dostum.

xPoyraz

play.RebornCraft.pw
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
37
Bilmeyen için yararlı olmuş

Yukarı Alt