Sol Reklam

Rehber worldedit command crash fix | WorldEdit komutları ile oyunculara crash verdirme ve sunucuyu çökertme (Minecraft WorldEdit Crash ) | //calc

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
yeni_logo.png

worldedit command crash fix | WorldEdit komutları ile oyunculara crash verdirme ve sunucuyu çökertme (Minecraft WorldEdit Crash ) | //calc
WorldEdit komutları ile sunucunuzun çökertilmesi mümkün. Ama bu eklentiden sonra değil!

Selam millet! Gün geçtikçe Minecraft'ta yeni açıklar bulunuyor ve bu açıklar kullanılarak saldırı yöntemleri geliştiriliyor. Bu saldırılardan biri de, birazdan çözümünü vereceğimiz, WorldEdit komutlarını kullanarak oyunculara crash verdirmek ve sunucunun çökmesini sağlaöal sağlamak. Bu saldırı yöntemiyle birçok sunucu süpriz saldırıya uğradı ve daha ne olduğu anlanmadan sunucular çökertildi, oyunculara crash verildi.

Bu saldırıyı WorldEdit Command Crash Fix eklentisi (plugin) ile çözmek mümkün. Tek yapmanız gereken eklentiyi sunucunuza yüklemek. Bu eklenti WorldEdit komutları ile oyunculara crash verdirilmesini ve sunucunun çökmesini kısaca komutlardaki açıkları kapamaktadır.. Hatırlatalım: Bu açık, Minecraft 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12 sürümlerinde bulunmaktadır ama önlem olarak sunucunuz bu sürümde olmasa dahi gene de sunucunuza bu eklentiyi yüklemenizi tavsiye etmekteyiz. Önlem almakta her zaman fayda var. Bu saldırıdan bir örnek verecek olursak bu komutu yazan bir kişi, sunucunuzu çökertebilir.
//calc for(i=0;i<256;i++){for(j=0;j<256;j++){for(k=0;k<256;k++){for(l=0;l<256;l++){ln(pi)}}}}

İndirmek için: WorldEdit Command Crash Fix
Yapımcı: NatureSLNetwork

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
bu kodlar sanırım uzun süreden beri var fakat ileriki sürümlerde fixlenmişti galiba

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
bu kodlar sanırım uzun süreden beri var fakat ileriki sürümlerde fixlenmişti galiba
1.8'i bırakın, hâlâ 1.7 sunucular var. Eklentinin eski sürümlerini kullananlar var. Var da var yani. : ))

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Bir crash daha fixlendi =)

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Bu açığın kapanması kötü oldu ya. Sunuculara girip bana elmas spawner vermezseniz çökertirim diyordum, kimse kale almayınca ben de kodu giriyordum :D

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Bir crash daha fixlendi =)
Oley!

Bu açığın kapanması kötü oldu ya. Sunuculara girip bana elmas spawner vermezseniz çökertirim diyordum, kimse kale almayınca ben de kodu giriyordum :D
3 - C'den Joka arkadaşımıza fantezilerini anlattığı için teşekkür ediyor ve evine uğurluyoruz. 3 hayırla gidebilirsin.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Fixlendi diye biliyorum, konu için sağolun işime yaradı.

eenesarik0

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Enes Arık#2526

Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Wodaeski
Facebook
Enes Arık
Twitter
eenesarik_
Oleyyyyy! Ama fixlendi Herhalde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı