Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fdhby754

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
18
Puanlar
970
Steam
Mormenemem
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
1.12.2 sürümünde sunucum var worldedit vs her şey çalışıyor fakat worldguard oyun /help yazdığım zaman orada çıkmıyor ne yaparsam yapayım çözemedim ve sunucunun kalbi sayılacak bir plugin hata verirse büyük ihtimalle proje iptal olacak yardımcı olabilecek varm mı?

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Premium
En iyi cevaplar
41
Elmaslar
8.532
Puanlar
10.140
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Öncelikle sunucunuzu kapatın. Sunucuyu kapattıktan sonra sunucunuz içerisinde var olan World Guard eklentisini silin. Daha sonra bu
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bağlantıda ki 1.12.2 uyumlu World Guard eklentisini indirin. İndirdikten sonra sunucunuzu açın ve artık büyük ihtimal eklenti çalışacaktır.

fdhby754

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
18
Puanlar
970
Steam
Mormenemem
Çok teşekkürler dün gece 3 den bu yana uğraşıyorum sonunda konsolda çakışma olduğunu ve eklentinin sürümünün uyumsuz olduğunu gördüm düzelttim iyi günler

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Premium
En iyi cevaplar
41
Elmaslar
8.532
Puanlar
10.140
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Çok teşekkürler dün gece 3 den bu yana uğraşıyorum sonunda konsolda çakışma olduğunu ve eklentinin sürümünün uyumsuz olduğunu gördüm düzelttim iyi günler

Asıl ben size teşekkür ederim. Başka insanlar olsa sorunun çözüldüğünü bile söylemezdi ki sorunun çözüldüğüne sevindim ve kilitliyorum ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt