• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü WORLD GUAR WG ÇAKIŞMASI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
8.810
Yer
İstanbul
Minecraft
Benim spawnımın içerisinde arena var önce spawnı wgledim ardından arenayı lakin arena'da pvpyi öbür wg engelliyor nasıl çözebilirim

Solent

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
Onun çözümü yok diye biliyorum, bu lapiste de aynı. Kenarları wglemelisin ya da arenayı başka biryere taşımalısın.

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
8.810
Yer
İstanbul
Minecraft
hocam şöyle lapisde sıkıntı yaşamıyorum lakin orda bi sıkıntı var ve çözemedim çözümü var fakat unuttum

AyazDuru

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
12
Puanlar
8.810
Yer
Mersin
Minecraft
Hey, ah-pap bunu "//setparent yada /setparent" komutuyla yapabilirsin, yaz sonra oradaki "variables'ler" karşına gelecektir, sanırsam "İlk WG adı sonra içerdeki WG adını yazıcaksın sanırsam." Eğer yapamazsan "İmza" kısmında "Discord" ve "Skype" adresim mevcut, ekleyebilirsin gelip ben yaparım.

İyi günler Sağlıkcala kalın.:cakbibeslik:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı