Sol Reklam
Sağ Reklam

WolfCraft|Op Faction 1.8 |AnahtarHammadde|KrediHammadde|Her Rütbeye Özel Edit Kafa|Edit Kafa Market|/Market|Bir Çok Özellik

Klokia

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
8
Puanlar
0
Merhaba Karşınızda Daha Güzel Bir Konu Tasarimiyla Gelmem Gerekirdi Maglum Reklam İşlerinin En Onemlisi Tasarım Ama Malesef O Kadar Vaktim Olmadıgı İçin Tasarımım Biraz Kötü Olacaktır Bundan Dolayı ÖzürDilerim.

Herneyse Sunucum Gecen Yaz Tatlinde Aktif'Ti ve Sunucumuzun Rekor Onlinesi 30 du
Günlük Ortalama 18 19 Kişi Oluyordu Malesef Bir Kaç Problem Yuzunden
Sunucumuz Kapandı Ama Suan Tekrar Açık Ve Aşırı Gelişmiş Bir Şekilde :;p:8

Evet Sunucumuzda İlk Defa Göreceginiz Bir Kaç Sistem Olabilir O Yuzden Şasırabilirsiniz.
SUNUCU IP: WolfCraft.batihost.net
VERSİON: 1.7/1.8
Hosting: Batihost
Site: 12.12.2018 Açılcakdır
Slot : 200
Lokasyon: İstanbul

Once Sistemlerimizden Başlıyalım
ANAHTAR HAMMADDE SİSTEMİ = Evet Bu Sistem Pek Yaygın Degil Ama Bu Sistemi Gercekten Kendi Düşüncemle Buldum Belki Birkaç Sunucuda Olabilir Ama Pek Fazla Degil. Evet /Warp Anahtarhammadde Yazarak Bir Hammaddeye Gelirsiniz Granit Kazarak Köylüden Bunları Dönüştürüp 'Anahtar Parcacıgı Alabilirler' Bunlarada 3 Farkı Anahtar Olmak Üzere Para Anahtarı Kit Anahtarı Vip Anahtarları Bunları Alıp /Warp Kasa'Ya Gidip Kasa Acabilirler..

ZXLbok.png

oXADR7.png

KrediHammadde Sistemi = Eveet Bunu Bircogunuz Biliyordur Sanırım Burdan Kredi Kasarak /Kredimagaza 'dan Kendinize Vip Kiti Para Ceki KrediKutusu Alabilirsiniz Bu Sistemde Cok Eglenceli :=
alokQ2.png

YQvzLk.png

EditKafa Market = Eveet Bu Sistemimizde Edit Kafa Satın Alabiliyorsunuz.Normalde Sunucumuzda Edit Kafa Rütbeye Özel Olarak Alınıyor Neyse O konuya Girmiyelim Uzun Bu Sistemde Edit Kafayı /Warp Editkafamarketen Satın Alarak Hızlı Birşekilde Edit Kafaya Sahip Olabilirsiniz.
WqVN7N.png

Her Hammaddeye Özel Edit Kafa = Simdik Hicbir Sunucuda Görmedigim Özelik Ve Anlatılması Zor Bir Özellik Simdik Siz 1.Numarali Rütbedesiniz Mesela Ve 1Numaralı Hammadeyi Kazınca Sizin Elinize 1Numaralı Rutbe Topu Diye Top Geliyor Ve Hammaddenizde O Koyluden O Top Karsılıgı Edit Kafa Alıyorsunuz Mesela 1Numaralı Rutbe ve 2 Numaralı Edit Kafa Aynı Degil 2 Numaralı Edit Kafa Birazdaha Ozellıkleri Fazladır Umarım Anlamısınızdır.
En Son Rutbenin Edit Kafası

369r2j.png

En Düşük Rütbenin Edit Kafası
EmVGQD.png

BİR KAÇ GÖRSEL

Spawn
Gmv6bv.png

Warp Kasa
k9j4Zv.png

KrediHammadde
alo9Pd.png

MiniArena
MİNİARENA.png

Orman

orman.png

orman2.png

Evet Ve Bircok Ozellik Daha Suanlık Bu Kadar Gorsel Paylaştım Umarın Sunucum Dikkatinizi Çekmiştir
Tasarım Hazırlıyacak Vakit Bulamadım Sizi Boyle Kötü Bir Tasarımla Karşılamak İstemezdim Ama Uzgunum
BURDAN MC-TR MOD SESLENİYORUM LUTFEN KABUL EDİN :)

Son düzenleme:

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Evet bir kaç tane değişik sistem var diyebilir miyiz ?
Bence hayır. Neden dersen diğer sunucular bunları /warp edit yapıp köylü takas vs. oradan bu sistemi yapıyorlar kısaca bir çok sunucuda aynı sistem var.
Konu tasarımı geliştirilmeli.
Mapler alıntı, değiştirmen dileğiyle.
İyi Forumlar.

Klokia

Elmaslar
8
Puanlar
0
Evet bir kaç tane değişik sistem var diyebilir miyiz ?
Bence hayır. Neden dersen diğer sunucular bunları /warp edit yapıp köylü takas vs. oradan bu sistemi yapıyorlar kısaca bir çok sunucuda aynı sistem var.
Konu tasarımı geliştirilmeli.
Mapler alıntı, değiştirmen dileğiyle.
İyi Forumlar.
Hangi Sunucu Soylermisin Bu Anahtar Sistemi ? Sonra Her Rutbeye Ozel Edit kafa??

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL
Amatör bir sunucu olmuş. Konu tasarımı şart. Haritalarınız acilen değişmeli.

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
konu tasarımı çok kötü mapler alıntı klasik bir sunucu 10/1 büyük ihtimmale önümüzdeki ay kapanicak bir server

Klokia

Elmaslar
8
Puanlar
0
konu tasarımı çok kötü mapler alıntı klasik bir sunucu 10/1 büyük ihtimmale önümüzdeki ay kapanicak bir server
alıntımı ne alıntısı bilip bilmeden konusma atarım ssleri kalırsın

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
alıntımı bos yapma teneke ne alıntısı bilip bilmeden konusma atarım ssleri kalırsın
sunucusunuz tamamen klasik bir sunucu bu sunucu çok değil yakında ömrü biter

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı